Firmino prezradil svoje plány do budúcna

Liverpoolsky útočník s číslom 9 na chrbte, ktorý vsietil 19 gólov v tejto sezóne a pridal 10 asistencií, prehovoril o svojej budúcnosti.

Liverpool je jedným z najväčších klubov v Európe a byť súčasťou histórie tak veľkého klubu je pre mňa  potešením. Pracujem tvrdo každý deň a verím, že fanúšikovia, realizačný tím a vedenie klubu vidia to, že si vážim obliekanie tohto dresu.

Som tu veľmi šťastný a neviem si predstaviť hrať v nasledujúcich rokoch za iný klub. Domnievam sa, že sa nachádzam v jednej z najlepších fáz mojej kariéry a klubu toho veľa dlhujem za dôveru, ktorú do mňa vložili.

Cítim sa tu veľmi dobre. Veľmi som si zvykol na mesto, klub a podporu, ktorú mi preukazujú naši fanúšikovia. Robí ma to šťastným. Celá táto podpora ma núti ešte viac, robiť skvelé veci v drese Liverpoolu.

V každom prestupovom období počujeme veľa špekulácií, ale do dnešného dňa som nedostal žiadnu konkrétnu ponuku na opustenie klubu. Som tu veľmi šťastný a mojim cieľom, je tu stavať históriu, s mnohými víťazstvami a titulmi pre tento klub. S Liverpoolom mám kontrakt do roku 2020 a verím, že ho aj naďalej udržím.

Príchod Jürgena Kloppa do klubu bol pre môj i tímový rast veľmi dôležitý. Po príchode do Liverpoolu ma presunul na inú pozíciu, posunul ma na hrot a bolo to ako keby ma ‚oblial vodou‘.

V Hoffenheime som hral na podhrotovej pozícii, za útočníkmi, a tak som potreboval čas na to, aby som sa adaptoval. Čím dlhšie som hral a trénoval, tým pohodlnejšie som sa cítil na poste útočníka. Ja i celý tím ideme správnym smerom. Klopp je fantastický chlap. Hodnotím ho, ako mimoriadne profesionálneho trénera a perfekcionistu s víťaznou mentalitou.

zdroj: liverpoolfc.com

4 Comments

 1. kloppinho

  10. februára 2018 at 21:11

  srdciar

 2. keeno

  10. februára 2018 at 22:40

  Konečne to vyznieva aj vieryhodne nielen hádzanie slov náučných a poradných, čo kde kedy rozprávať

  Vyberiem dve myšlienky

  S Liverpoolom mám kontrakt do roku 2020 a verím, že ho aj naďalej udržím.

  Verí, ale je tam ale

  Citujem Brazílčana

  . Klopp je fantastický chlap. Hodnotím ho, ako mimoriadne profesionálneho trénera a perfekcionistu s víťaznou mentalitou

  Mňa osobne presvedčilo na tisíc percent o jeho tímovom cíteni, okrem samozrejme, čo v jeho podaní vidíme v každom zápase ako sa obetuje pre futbal a tím v ktorom hrá, že bez problémov daroval salahovi číslo dresu a obliekol si prvé voľné

 3. kloppinho

  11. februára 2018 at 11:27

  …..ale…..dúfam že predĺžim zmluvu 😉

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply