Brazilské trio v reprezentační nominaci

V září se dočkáme první reprezentační pauzy. Brazilský trénér Tito už svou nominaci hráčů potvrdil

Liverpoolské Brazilské trio, které sčítá Brankáře, záložníka a útočníka bylo nominováno pro přátelské zápasy Brazílie proti USA a Salvadoru. Zápasy, které se odehrají 7. a 9. září, budou poslední přípravou před kvalifikačními duely jednotlivých států buď na Copa Americu nebo pro Evropskou Ligu národů.

Alisson byl na světovém šampionátu jasná jednička Brazílie a odehrál 5 zápasů. Jeho a Bobbyho nominace nebyla až tak překvapující, ale překvapení se vyskytlo zejména u bývalého záložníka Fabinha, který dostal přednost před takovými jmény jako Danilo nebo Fernandinho.

Reprezentační zápasy jsou vždy velkým rizikem pro hráče velkých klubů. Není tedy přesně jasné, jestli tito všichni hráči odehrají plný počet minut, ale předpokládá se, že to přátelských utkání určitě všichni tři zmínění naskočí.

 

1 Comment

  1. keeno

    20. augusta 2018 at 17:07

    Osobne som šťastný, že máme brazílčanov v tíme

    „I didn’t tell Loris what he wanted to hear, but that is how it is. The Champions League final had nothing to do with us getting Alisson. Even if he had won it and Alisson would have been on the market we would have still signed him.

    „And how the people reacted negatively to Karius after the final, by trying to isolate him, that almost made me not sign Alisson and rather stick it out with Karius

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply