Priestor pre súpera: chyby v obraně nás stály body

Sobotní zápas s Cardiffem je dalším zápasem, kde Liverpool musí brát body. Podle fanouška SolBamby to však nebude pro LFC nic snadného.

Díky diskusnímu fóru jménem Reddit jsem měl možnost oslovit fanouška Cardiffu, který ochotně odpověděl na pár mých otázek. V době časového vytížení jsme si tedy znovu našli čas na pravidelnou rubriku, která se liší od jíných webů zejména pravidelností a aktuálností. Pojďme se tedy níže podívat, jaký názor má tábor hostů na sobotní duel.

Po 9 ligových zápasech má Cardiff pouze 5 bodů a 9 vstřelených gólů. Kde myslíš, že je problém za tak špatný start do nové sezóny?

Myslím, že jsme neměli spíš štěstí na začátku sezóny. Smůlu jsme měli zejména při zápase s Newcastlem, kde jsme byli jasně lepší, ale nedokázali jsme uhrát dobrý výsledek. Mohli jsme i porazit Huddersfield, kde jsme pouze remizovali. Na začátku sezóny jsme také měli problém se střílením gólů, ale v posledních zápasech jsme dali 2 branky Arsenalu a 4 Fulhamu. Myslím si, že jsme konečně našli nejlepší možné složení pro útok.

Chyby v obraně nás stály proti Arsenalu a Burnley body, ale obrana v minulém zápase vypadal o moc lépe. Jsem přesvědčen, že naše výkony půjdou postupně nahoru.

Související obrázek

První vítězství přišlo až v minulém kole proti Fulhamu. Myslíš, že tato sezóna bude pro vás hlavně o tom soustředit se na slabší týmy a pokusit se zachránit v PL?

Myslím, že máme sílu na to zapomenout na tento slabý start. Udržet se v PL je o tom, že musíme být výš než alespoň 3 týmy. Myslím, že skončíme před Newcastlem, určitě před Huddersfieldem, poslední koho bych si tipl na sestup by byl asi Fulham nebo Southampton. Po zápase s LFC máme skvělý los a šanci získat několik důležitých bodů do vánoc.

Tvůj pohled na sobotní zápas s Liverpoolem?

Maximum co můžeme na Anfieldu urvat je asi remíza. Možná je to spíše přání, než reálný tip. Tipuju remízu 1:1 s gólem v posledních minutách, né li v nastavení.

Výsledek obrázku pro cardiff vs fulham 4:2

Klasická poslední otázka. Jakého hráče by sis dokázal představit ve vašem týmu?

Musím říct Mo Salaha. Je to pravděpodnobně nejlepší hráč v Premier League v součtu s Hazardem. Pokud je ve formě, tak není moc obránců co by ho zastavili.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply