Další bídné kolo za námi, na čele obou soutěží je Liverpoolona XIII !!!

lfcway-futbal-premierleague-pl-fantasy-liga-liverpool

V dalším bodově slabším kole se jen pár hráčů přehouplo přes 70 bodů, to se nepovedlo týmu Liverpoolona XIII. Vadit mu ale nemusí, vede totiž obě naše soutěže!

I přes slabší víkend je lídrem naší soutěže Liverpoolona XIII s celkovým ziskem 439 bodů! Se ztrátou tří bodů je na stříbrné pozici Slizo Fc a dělí se o něj s dosavadním lídrem soutěže, týmem NAVŽDY. Další bodík ztrácí na bronzové pozici tým Adamis Ynwa FC.

Jen pět týmů se v Classic League dokázalo dostat přes hranici 70b.. Se 76b se vítězem našeho kola stal tým AllezAllezAllez, kterého za vítězstvím dotáhli skvělými výkony hlavně Maguire (18b), Sigurdsson se 14 a jako kapitán Aguero se 16 body.  Na stříbrnou příčku se dostala jedna ze zástupkyň něžného pohlaví v naší lize. Tým Notorious získal 75 bodů především díky 10 bodům Patrícia, van Aanholta a hlavně! Kapitán Maguire byl za svůj výkon nastřádal s páskou na ruce 36 bodů, jako obránce! Se ziskem 73 bodů se o třetí místo dělí týmy The Tropics a
TJ Kriváň .

Kteří hráči byli TOP?

Jednoznačně nejlepším hráčem tohoto kola je stoper Leicesteru Harry Maguire, ten gólem a spolehlivým výkonem vzadu pomohl svému týmu k výhře 2:0 na hřišti Newcastlu. Nejlepším  brankářem byl vyhlášen Rui Pedro dos Santos Patrício, který šesti zákroky a čistým kontem pomohl svému Wolves k výhře 2:0 nad Southamptonem. Gólem a asistencí pomohl Citizens k výhře nad Brightonem Raheem Sterling a vysloužil si rovných 14 bodů. Stejný počet bodů nasbíral i Gylfi Sigurdsson, který dal dvě branky a navíc si dovolil neproměnit pokutový kop!

Smolař kola?

Do této kategorie volím tým snydlich pyco. Ten by totiž za normálních okolností svůj souboj proti Nymandov FC vyhrál. Jenomže Petr Čech v brance se  zranil a musel být střídán Lenem. Jelikož se tak stalo před 60´ hry, nedostal bonusy za udržené čisté konto (Zápas skončil 2:0) a nakonec se tak v H2H souboji musel spokojit s remízou.

Šťastňák kola?

Hudy will cry again je naším šťastňákem kola! Ještě do pondělní dohrávky mezi Bournemouthem a Crystal Palace (2:1) totiž prohrával a nic nenasvědčovalo tomu, že by měl v tomto kole získat body. Nicméně van Aanholtovi se podařilo v tomto  zápase skórovat, navíc po asistenci Wilfrieda Zahy a právě těchto 16 bodů znamenalo vítězství pro HWCA!

Jak dopadly souboje v naší H2H lize?

Jaké zápasy uvidíme v osmém kole?

Kolo před reprezentačním srazem začne již v pátek 5.10. v 21:00 soubojem o jih Anglie mezi Brightonem a rozjíždějícím se West Hamem United.  Kolo pak bude pokračovat v sobotních 16:00 hned šesti zápasy. Mezi nejzajímavější budou patřit souboje Leicesteru s Evertonem a Watfordu s Newcastlem.

Kolo pak skončí třemi zápasy v neděli. U ten úvodní se v malém londýnském derby již v 13 hodin Fulham s Arsenalem. Další souboj o jih Anglie svede Chelsea na půdě Southamptonu a kolo pak skončí bombónkem v podobě duelu Reds s Manchesterem City od 17:30!

 

 

Jen tak pro info, nezapomeňte, že zdarma můžete provést ve svém mužstvu 1 (pokud jste nevyužili změnu v prvním kole, můžete provést dvě)! změnu před třetím kolem, každá další změna bude ohodnocena -4 body do začátku zápasu. Střídání můžete dělat do pátečních 20:00, o hodinu později totiž startuje kolo zápasem Brighton-WHU. Změny po tomto čase se budou počítat až do následujícího kola, pokud jste s týmem spokojeni změny dělat nemusíte, jedna změna se vám přenese a pro třetí kolo pak můžete vystřídat až dva hráče! To je však strop, dále se změny nenačítají a třeba po 8 kolech nebudete moct vyměnit zdarma osm hráčů! Hodně štěstí všem!

3 Comments

  1. blasticek

    3. októbra 2018 at 9:39

    (tým snydlich pyco)
    Ještě přidám, že jsem před posledním zápasem (Bournemouth : Palace), kdy mně hrál wan Bisakka a Mengimu Zaha a van AAnholt, vedl o 15 bodů. Jenomže van Aanholt gol (s bonusem 3) a s asistencí Zahy (bonus 1).
    Ještě můžu být rád, že to u zahy nebyl bonus za 2 body, jinak by to už opravdu bylo na sebevraždu 😀

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply