Deväť rokov na scéne. Fanúšikovský portál lfcway.com slávi narodeniny

V októbri pred deviatimi rokmi sa z nevinnej myšlienky napokon stala realita. Odvtedy sa množstvo ľudí snaží/snažilo, aby ste tu mali pravidelné info o LFC a aby aj tie mali nejakú pridanú hodnotu.

Na začiatku bola myšlienka neponúkať bulvárne info, však tých je plný net. Postupne sme si vybudovali meno, aktuálne tento web denne navštívi pár stovák fanúšikov (mávame aj dni, kedy to je štvormiestne číslo), zvedavcov i nejaký pošahanec, čo sem vkuse hádže linky na tipérske info.
Je to tu rôznorodé (a to je dobre), pokojne sa dá použiť staré klišé, že čo človek (fanúšik), to názor.

Zavše je to funny, zavše to hrotíme. Lebo LFC nás často nenecháva chladnými. Na druhej strane je to tu o množstve kvalitných názorov, lebo ľudia (a nech sú akýkoľvek), čo sem chodia, sa futbalu rozumejú.

Posledné týždne sme šli hore aj čo sa aktualizácie lfcway.com týka, ku mne a ochotnému i odolnému Xabimu sa pridali Steeler a MengiCZE, ktorí svoju pozitívnu energiu a nadchnutie sa pre vec ukazujú na pravidelnej báze. Keď sa do toho pridá Živel, nielen vyzeráme ako fakt fajn web. Škoda, že už Švandík nemá čas/iné povinnosti, záujmy, dante, ardno01 detto.

Tento portál mal byť od začiatku pre vás, pre tých, ktorých LFC baví, pre tých, ktorí sa chcú baviť o futbale, majú čo na tému The Reds povedať. A je ich tu dosť, web drží práve kvôli vám, za čo vám patrí vďaka a minimálne taká aj fanúšikom ako sú Trapy, AR77, RobRoy, Robbie66Fowler, jaymz, lfcwaay, Kloppinho, Alex85, johnysheek, keeno, Yogino, Oravisch … palec hore aj pre Timca, v minulosti nás držali hore ardno01, Barrish, Lestat, atď atď. Je vás viac, tých, ktorých nemenujem, majú právo sa posťažovať i nárok na večer strávený so Xabim18, pokojne ho kontaktujte na jeho hotmailovej adrese 🙂

Tak nám ešte zaprajem veľa zdaru a pekné narodky a nech nám to vydrží aj do tej okrúhlej desiatky.

6 Comments

 1. Alex85

  10. októbra 2017 at 12:16

  Kwop, velke dakujem, v podstate kazde rano pozrem feedly, ci na lfcway nepribudol nejaky clanok, a mam pocit ze LFC by pre mna nebolo 100% bez tejto stranky!
  Este raz dik Tebe osobne aj ostatnym chalanom co sem pisu a samozrejme aj vsetkym diskuterom, vdaka ktorym aj den v praci ma svoje svetle chvilky 🙂
  O niektorych vykonoch LFC ani nemluvje 🙂
  Takze verime a „You’ll Never Walk Alone“ 🙂

 2. MengiCZE

  10. októbra 2017 at 12:26

  Já bych rád poděkoval Xabimu a Kwopovi za to, že jsem dostal šanci na tento web přispívat.

  Lidé na tomto webu, který už také sleduji delší dobu mě naučili, že výsledek je potřeba řešit až v druhé řadě.. V první řadě jsme rodina, a bez ní by Liverpool nebyl to co je.

 3. kloppinho

  10. októbra 2017 at 23:42

  Pekne napísané…. všetko najlepšie
  Ale ževraj Mane Mane nám doniesol darček zrepre…pice

 4. keeno

  13. októbra 2017 at 21:42

  Som milo prekvapený, že si spomenul aj mňa

  V prvom rade chcem povedať,, že závidím ľuďom, ktorí sú trpezlivý a robia aj cez mŕtvoly niečo s láskou bez profitu, navyše obetujú čas vlastný cudzím neznámym ľuďom, hovorím v prvom rade o tebe kwopor, ďakujem za tvoj web energiu fanusikovanie vieru otváranie oči iným, ďakujem

 5. benteo

  17. októbra 2017 at 12:53

  kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

  http://vintose.blogspot.cz/

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply