Do USA cestuje 29 hráčů z kádru Reds. Ings zůstává doma

Liverpool potvrdil seznam hráčů, kteří budou součástí prestižního International Champions Cupu.

Hráči Reds přiletí do Ameriky v brzkých ranních hodinách a hned v neděli je čeká přátelské utkání proti Borussii Dortmund. 8 denní trip bude posledním velkým sítem hráčů, kteří se stanou součástí A-týmu reds.

Do ameriky odcestují většina hráčů, kteří byli součástí prvotních přípravných zápasů. Koho ale určitě v letadle nenajdeme je Danny Ings, který se individuálně připravuje v Melwoodu a vypadá to, že jeho odchod na hostování nebo trvalý přestup je otázka dní. Dalším škrtnutým jménem na prvotním seznamu hráčů je Danny Ward, který se v páteční odpoledne stal posilou Leicesteru City, který se za něj nebál zaplatit 12,5 miliónů euro.

Prestupové leto 2018: LFC kúpil Alissona a predal Warda!

Liverpool squad: Karius, Clyne, Fabinho, Van Dijk, Wijnaldum, Milner, Keita, Mane, Salah, Gomez, Sturridge, Grujic, Klavan, Moreno, Lallana, Shaqiri, Robertson, Origi, Solanke, Matip, Phillips, Jones, Markovic, Ojo, Woodburn, Kelleher, Camacho, Chirivella, Grabara.

V letadle se nenachází ani letní posila Shaqiri, který se ale v rámci konce dovolené střetne s týmem až po příletu a zapojí se s nimi do přípravy až v New Jersey.

 

11 Comments

 1. kwop

  21. júla 2018 at 8:45

  Dobre, že nešiel Markovic.. Kent ide hosťovať, ako som predpokladal..

 2. jirka6454

  22. júla 2018 at 12:36

  Tak Markovič v sestavě,to je úlet.

 3. keeno

  22. júla 2018 at 14:34

  mozno markovica chcu predat a drzia ho v time aj cez letne turne prave preto, aby bol na ociach

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply