Emócie a predstavy dole. FSG Liverpool nepredáva

£1.5 miliardy vysoká ponuka investora zo Stredného Východu je podľa prezidenta LFC a zároveň jedného z majiteľov Toma Wernera nezmysel.

„Máme aj lepšie veci na práci, ako sa vyjadrovať k nezmyslom,“ rezolútne pre Liverpool Echo poprel informácie o tom, že Fenway Sports Group, ktorej je členom, resp. ktorá vlastní The Reds, viedla rok dlhé rozhovory o predaji klubu od rieky Mersey.

V médiách i medzi fanúšikmi sa začalo nahlas hovoriť o možnom predaji LFC po zápase Merseysiders v Newcastli (1:1), kde sa na tribúne objavila Amanda Staveley, ktorá vedie jedno investičné konzorcium priamo z bohatého Dubaja.

„Nič na týchto rečiach nie je pravda,“ duplikoval svoje vyjadrenie Werner.

FSG kúpila Liverpool FC pred niečo vyše 7 rokmi (6. októbra 2010) a zatiaľ sa pod jej vedením tento slávny anglický klub prepracoval len k jednej trofeji – víťazstvu v Ligovom pohári (2012). Pred začiatkom tejto sezóny zrekonštruovala Main Stand, ktorá najnovšie nesie meno legendárneho Kennyho Dalglisha, najnovšie sa chystá postaviť luxusné tréningové centrum, v ktorom bude okrem áčka trénovať aj niekoľko mládežníckych výberov.

3 Comments

 1. robroy

  27. októbra 2017 at 9:06

  Odpoved Toma Wernera vyznieva minimálne tak, ako keby sme mali byť štastný, a tiež celý bez seba, z ich účinkovania v LFC.

  Sice neviem aká je – alebo bude – odozva z najbližšej domácej a teda najpodstatnejšej časti fans.. Ale FSG si úmyslene nastavuje krívé zrkadlo svojho „úspešneho“ účinkovania na ostrovoch. Nechápem, že nikto „podstatný“ im nedokáže chrstnúť pravdu do tváre ??
  Ked dnes peniaze všetko prebíjajú..

 2. keeno

  27. októbra 2017 at 17:19

  Robroy

  Majú právo si to myslieť, od ich príchodu cena LFC stúpa,

  Čo je, ale podstatné, oni majú na háku, čo si radový fanúšik myslí, kým klub zarába, a aj bude, bez ohľadu na postavenie v tabuľke, dovtedy nie je dôvod pod cenu predávať, a už vôbec nie sa starať o môj názor a pohľad

  • Jamie23

   3. novembra 2017 at 11:30

   Presne tak… Amici su schopni tvrdit fans, ze priemer je lepsi ako trofeje… Narozdiel od Man Utd a Man City nikto ich netlaci k tomu aby vyhravali trofeje a hlavne podilnovali znacku klubu v hracskom kadri a nie len v globale a ziskavali zisky aj oni zo zaslej slavy…

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply