Fabinho: Mané má vše k tomu aby byl nejlepší

Brazilská letní posila Fabinho poskytla krátký rozhovor na adresu Sadia Maného.

Před tím, než se vůbec brazilský defenzivní záložník připojil k týmu od řeky Mersey, potvrdil, že našeho senegalského křídelníka mnohokrát sledoval v televizi a bavil se jehou skvělou hrou a přehledem. Nyní, když jsou oba v stejném týmu, utrvdilo Fabinha rčení, že Mané má veškeré atributy k tomu, stát se nejlepším hráčem PL.

„Mané je skvělým hráčem, před tím, než jsem přišel do Liverpoolu, sledoval jsem ho mnohokrát v televizi.“ rozpovídal se Fabinho pro server goal.com.

„Je opravdu rychlý a inteligentní. Má nakročeno k tomu aby dorostl do jednoho z nejlepších hráčů na světě. Doufám, že bude v týmu dlouhou dobu. Je mi potěšením hrát s ním v jednom týmu!“

Související obrázek

Maného forma je také součástí útočného tria, které si rozdělilo spolu s Firminem a Salahem dohromady 91 gólů z minulé sezóny. Fabinho věří, že toto trio zopakuje formu z minulé sezóny.

Naše útočné trio je fenomenální a jedno z nejnebezpečnějších na světě. Mají vše co chce mít trenér v týmu. Jsou rychlí, rychle přemýšlí a navzájem si rozumnějí. Proto jsou tak skvělí.“

Na závěr rozhovoru dodal: „Chtějí být den co den lepší a lepší a jsou hladoví po gólech. Jsme skvělý tým protože máme sílu hlavně v útoku. Doufám, že vstřelí další nespočet gólů, zejména tuto sezónu.

 

 

 

 

12 Comments

  1. kloppinho

    16. októbra 2018 at 23:20

    Čaute jak to vyzera… Mane, Salah?? Virgil? Sú ready budú hrať?

  2. kloppinho

    17. októbra 2018 at 6:57

    Asi nič len koeman ho setril… poslal dom, nepotreboval Vvd v priateľskom zápase 😉

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply