Facepalm (1.): Spoluhráč-nespoluhráč, góly sem. Alebo aj mozgové pochody istého strýčka

Určite sa pravidelne stretávate s názormi, ktoré doslova vyrážajú dych. V dnešnej dobe šialených konšpirácií a faktu, že strašne veľa ľudí dokáže uveriť aj tomu, že Liverpool nehrá v červených ale v kakavkovo-nebíčkových dresoch, je tu rubrika, ktorá to bude mapovať. tak sa usaďte, popcorn medzi zuby a here we go:)

Aby bolo hneď skraja jasné, o čo tu ide. Ide o to, robiť si srandu, lebo narastajúce klepanie si na čelo nie je po takom päťtisícom klepnutí úplne najpríjemnejšia vec. Vypíšem sem pár absurdít – týkajúce sa LFC, nebudem však hrať na jednu stranu, na tú červenú, alebo, keď je hlúposť na našej strane, dostane priestor – pri ktorých padá sánka a mozog pracuje v stand by móde a na záver ocením toho, kto z úst vypustil tú najväčšiu hovadinu. A na vás potom je len to, aby ste na neho ukazovali prstom a schuti sa mu smiali 🙂 Alebo aj nie.

Harry Kanego

Keď si predstavím Firmina, ktorý mohol začiatkom sezóny doklepnúť loptu smerujúcu zo Salahovej nohy za bránkovú čiaru a získal by tak pár desiatok tisícový finančný bonus za naplnenie méty, keď si predstavím, že Bobby ten gól nechal spoluhráčovi, tak sa mi chce z Harryho Kanea, ktorý ale že vôbec nie je diver, smiať.

Ale pre tých, čo nezachytili celý kontext – Útočník sliepok podal na FA apel, aby mu pripísali na konto Eriksenov gól. Inými slovami, kvôli vlastnému egu a sláve sa neštítil ukradnúť gól vlastnému spoluhráčovi. A keďže je Harrynko Angličan a Football Association je tiež anglická a do toho ešte na Angličanov používa iným meter ako na zvyšok, tak Dánovi Eriksenovi gól zobrala. Navyše ťahúň Spurs prisahal na život svojej dcéry, že sa tej lopty dotkol. Ach.

A tak aktuálne stíha Mohameda Salaha v boji o naj strelca Premier League.

Áno, aj také veci sa dejú a nie, nechcem povedať, že Liverpool je morálnejší ako Tottenham, že Firmino je lepší človek ako Kane. Ale toto mi proste mozog neberie.

Pochettino knows best

Jasné, manažéri, tréneri sa zastávajú/by sa zastávať svojich zverencov mali. Ale zasa, odtiaľ potiaľ. Argentínčan svoju dávku nekompetentnosti a slabomyseľnosti potvrdil po tom, ako obhajoval práve Kaneov i Lamelov dive zo zápasu na Anfielde, ktorý práve druhá penalta dostala do konečnej remízovej podoby (2:2).

Teraz je na Kaneovej strane opäť, lenže strašne kostrbato. Skôr z reperzentačného útočníka Albionu robí tupca, alebo jemnejšie povedané do istej miery ukatzuje, že jeho „počítačová gramotnosť“ nie je na vysokej úrovni.

Harry teda  nevedel, že keď dá tag Premier League do svojho postu, že to uvidia aj iní. Harry písal len Linekerovi a Shearerovi, tí sú na vine, že sa to tak zmedalizovalo, dostalo medzi milióny fans. On vlastne ani nechcel podať apel, je to veľmi fajn chalan a v prvom rade mu ide o tím. Amen.

Sarcasm rulezzzzzz

Toto sa mi páči. Ale nie každý v diskusii to pochopil :))

V preklade: „Dajte Mourinhovi ďalších 300 m na prestupy. Buduje niečo špeciálne.“

A jeden z komentárov znie: Hangár pre autobusy 🙂 🙂 🙂

PS: Tim Bolton je fanda LFC a tento komentár prišiel po prehre miliardového tímu Supermourka, ktorý tak familiárne voláme mrdky – Man Utd totiž doma prehral s vypadávajúcim WBA 0:1, čím dal Man City majstrovskú definitívu.

Premiérovým víťazom novej ankety webu českých a slovenských fans LFC sa stáva Sam Allardyce, šéf lavičky tímu cez ulicu, tímu plného zatrpknutých priaznivcov „sympaticky“ ako kopec nás žijúcich z minulosti.

63-ročný chlapík, ktorý vystriedal hneď niekoľko anglických klubov a s ochutenou gumou v ústach sa pravidelne dokáže prežuvať do inej galaxie, sa nechal uniesť bezgólovu remízou v derby s LFC, reálne mu zastrelo myseľ a vypľul zo seba toto:

V preklade: „Ak by moje dva zápasy s Liverpoolom boli zápasy Ligy majstrov, postúpili by sme. To je niečo, čo moji kritici nepovedia.“ Ja len slovami klasika dodám: „Musí *ebať, chalani, musí *ebať.“

Rodák z anglického Dudley naproti tomu nikdy v Champions League nepôsobil. A tak sníva. A do toho sa aj parádne strápňuje, teda premiérová cena nášho webu je v dobrých rukách.

PS: Cenu (trojročný lángoš a ešte o dva dni staršia tatarka) si môže vyzdvihnúť na Oravskej priehrade v bufete u dvojzubej pani Gitky.

A modrá strana Liverpoolu si zasa pokojne aj naďalej môže po ich zápase desaťročia hovoriť, že LFC musí byť po strate dvoch bodov strááááášne nespokojný.

Inak, manažér Evertonu Allardyce je na svojej pozícii kritizovaný. Však prečo aj nie, keď „karamelky“ natlačili do tohtosezónneho kádra cez 120 mil. libier, lenže predstavy o úspešnej sezóne sú dávno brané len ako trápny výstrel no vlastnej nohy – a to pripomínam hlasy fans tohto malého klubu z celého spektra hovorili o prieniku do TOP 4, či tí smelší (alebo lepšie povedané pomätení) dokonca rozprávali o útoku na titul.

Ale, aby som tlstému Samovi príliš nekrivdil tak poviem, že na lavičke Evertonu nesedel celú sezónu 2017/18, ale faktom je, že na nej je od 30.11. 2017. Za ten čas vytiahol „karamelky“ z bojov o záchranu, teda svoj cieľ, pre ktorý do Goodison Parku šiel aj splnil. Na druhej strane to ale nie je po jeho prebratí tímu ani herne ani výsledkovo žiadna sláva. Ak by som mohol hodnotiť hru Evertonu, tak za Rodgersa či Hodgsona sme si tiež často búchali hlavu o stenu, také to bolo zlé, či nepozerateľné.

Inak Allardyce je chlapík, ktorý nemá problém vypýtať si províziu od kohokoľvek. Dobre známy je prípad, kedy si ešte ako tréner Albionu vypýtal od „prezlečeného“ novinára vydávajúceho za sa agenta pol milióna libier za to, že mu poradí ako pri transferoch zahraničných hráčov obísť platné prestupové pravidlá FA. Takže za mňa, nech povie čokoľvek, je to len nejaká forma fantasmagórie, lebo taký tlstý strýček Sam proste je.

2 Comments

 1. MengiCZE

  16. apríla 2018 at 10:16

  😂😂😂😂 tohle má kumšt

 2. robroy

  16. apríla 2018 at 18:33

  Zdá sa že tohoročnú sezonu zaujimavých rečových „výronov“, či disciplín, vedú jednoznačne sliepky, však od hydiny, ak niečo očakávame, tak to je dobrá znáška, tentokrát ale hlúpostí.

  Pozornost som by som však s radostou preniesol aj k našim najväčším konkurentom z Manchestru na rozhodne neobyčajný súboj obrov zdobený realnou výhliadkou zisku titulu, pre tých „zaolejovaných“ v belasom. Velké prípravy oslavy pred domácim hladiskom nakoniec sa nekonali, škrt cez rozpočet a rýchly obrat hostí zmaril dobrú naladu v triuf s navyššou cenou súťaže. Takže sa konal „odklad“..

  Dalšie kolo citizens dokonale a chvalabohu zničilo Spurs a Pochettinovi ubralo cca 50 % testosteronu. O další den neskôr domáci superfavorit na OT sa stretol v zápase z „beznádejne“ poslednom WBA, v zápase kt. mal byť odohraný v pokludnom oddychovom tempe s jasným výsledkom, nič z toho sa ale nekonalo a ja som trpel závistou akýto husárky kúsok predviedol „vypadávajúci“ tím 😀 To Mourkovi po gole sa vystierali závyty na tom najdôležitejšom mieste..

  V súčte kola tak favoritovi titul doslova spadol do náručia, ale nie na tribúnach EtiHAD Stadiume, ale len doma pred obrazovkami a len pekne potichučky..

  V dalši deň

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply