Ferguson: Suárez je ostudou LFC

Manažer Manchesteru United se po dnešním zápase vyjádřil o útočníkovi Reds Luisi Suárezovi v ne zrovna přátelském duchu.


Všichni očekávali, co vyvolá střet Suáreze s Evrou kvůli nedávné kauze, ve které Evra obvinil Luise s rasismu.

Nástup hráčů a následné podání rukou bývá většinou přátelské. Ovšem to se nedá říci o tom dnešním.

Luis pochopitelně Evru vynechal a ruku mu nepodal, což Francouze rozhněvalo a Luise za ruku chytil. Ten ale pokračoval dále. Incidentu si všimnul přihlížející Ferdinand, který Luisovi ruku nepodal a upřímně nechápu, z jakého důvodu.

Že Suárez nepotřásl Evrovou končetinou je dle mého názoru naprosto v pořádku. Vyjádřil se k tomu i Jamie Redknapp, kdy tvrdil, že ruku bychom měli podávat jen někomu, koho respektujeme. Absolutní souhlas.

Luis nemá žádný důvod Evru respektovat za to, co si na něj vymyslel a už vůbec ne za to, co předvedl po zápase, kdy svým oslavným „tanečkem“ vyloženě provokoval Suáreze.

V každém případě k situaci se vyjádřil i manažer domácích Alex Ferguson a i když ho nechci urazit, tak se zdá, že na něj čím dál více doléhá senilita.

Minulý týden řekl po zápase na Chelsea, kdy ho hrubě ovlivnil svými rozhodnutími Howard Webb, že Manchester měl kopat naopak více penalt než „jen“ 2 a ještě měl být hráč Chelsea vyloučen.

No a dnes si taky nebral servítky a znovu perlil: „Suárez je ostudou Liverpool Football Club,“ řekl urážlivě na adresu Luise.

„Už by mu nemělo být dovoleno hrát znovu za Liverpool. Mohl by způsobit jen nepokoje.“

zdroj: bbc.co.uk

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply