FINÁLE AUDI CUPU: Atlético nad sily LFC, Reds padli po penaltách

Finále Audi Cupu vyhral tím Atlético Madrid po penaltách. Najbližšie sa náš tím predstaví 5.8.2017 proti Athletic Clubu.

Nie je čo napísať, k tomuto zápasu. Nudný prvý aj druhý polčas. Za vypichnutie stojí šanca Woodburna v 15.minúte, kedy z voleja prestrelil bránku. Atlético dalo gól v 33.minúte, kedy dorazil loptu do siete Bare. Liverpool vyrovnal až v 83.minúte, gólom Roberta Firmina z penalty. Nasledoval penaltový rozstrel, kde všetci hráči vsietili gól, až na nášho kapitána Hendersona. Atlético vyhráva prvý krát Audi Cup.

lista-stats

Atlético Madrid – Liverpool FC 2:1 po penaltách (1:0)

(Přátelský)

stats:

– góly:  33. Bare – 83. Firmino z penalty (Origi)

– žlté karty:57. González (ATM) – 22. Mané (LIV), 25. Milner (LIV), 45. Gomez (LIV), 65. Klavan (LIV)

červené karty:

– rozhodca: Felix Brych (Nemecko)

zostavy:

ATM: Moyà – Vršajlko (74. Juanfran), Giménez, Hernández, González (60. Luis) – Fernández (60. Gabi), Kranevitter (74. Olabe), Partey (73. Savić), Bare (60. Griezmann) – Correa (74. F. Torres), Vietto (74. Diedhiou).

LFC: D. Ward – Flanagan (46. Robertson), J. Gomez (74. Alexander-Arnold), Klavan, Milner (46. Matip) – Lallana (46. Kent), Emre Can (46. Henderson), Wijnaldum (64. Origi) – Mané (46. Grujić), Solanke (65. Ejaria), Woodburn (46. Firmino)

lista-conamzapasukazalsvkÚplne nulový výkon Liverpoolu v prvom polčase. Po zmene strán náznak niečoho.

3. augusta 2017 at 16:28

Mna opat uputal iba Hendo.Svojou uzasnou neschopnostou nieco s loptou urobit,aspon jednu klucku,potiahnut loptu cez stredovu ciaru,vysunut kridla:-)))) Hrozne mu chyba Clyne,ktoremu serviroval uzasne pasy na hrudnik na lajnu.Pacilo sa mi vsak,ako ho vsetci ignorovali a snazili sa loptu vysunut vpred(Matip,napr.) Jedine Robertson mu par krat poslusne vratil 10 m pas:-) Ta jeho penalta bola jeho typickym obrazom futbalistu-kopytovca,neuvedomil si mozno ze to je penalta tak opat volil pas.Osobne som rad,ze ju nedal,lebo snad je jasne,ze si uz penaltu nekopne a neviem si predstavit ten cirkus,co by robil s trofejou nad hlavou.
    K Robertsonovi by som len dodal,ze jeho vykon zodpoveda 8 mil.£.Urcite v nom nevidim krok vpred na LB,voci Milymu,alebo Morenovi.
    Celkovo sa da povedat po priprave,aj ked islo viacmenej o plazovy futbal s 20 hracmi,ze mame 4 top hracov-Couts,Salah,Mane a Firmino.Ze Sturo opat preukazal svoju zivotnost a sebazranitelnost,ze Origi uz lepsi nebude a u mna max.10 min. z lavicky,ze Matip potrebuje uz konecne stabilneho spolahliveho partnera,ze Ward moze byt kludne jednotka,ze so Solankeho( najviac ma prekvapil), by mohol byt konecne strelec zabijak,ktoreho nemame od odchodu Torresa,ze nevyhnutne potrebujeme VVD a hraca( nenazvem ho DM,alebo box to box miedfielder),ktory prevezme loptu od stoperov a vyvezie ju razantne cez stred pola,zalozi utok,protiutok a pri utoku supera si poradi s ich CM,ucinne,bez faulu.Ked nevysiel Keita,pacil by sa mi Renato Sanches,napr.,ktory asi Carlovi moc nevonia,ked odohral len 6 zapasov.
    Taky hrac nam chyba.
    Zbavili sme sa jednej nocnej mory,Lucasa,ale je tu este Hendo.Snad nam pomoze jeho pata.

• saty7

3. augusta 2017 at 18:22

suhlaaaaas asi so vsetkym az na toho Renata Sanchesa … ja na tom futbalistovi nevidim nic cim by mal byz zaujmavy

• kwop

4. augusta 2017 at 7:14

Renato Sanches je rozhodne veľký talent..ma ale 19 a 19rocny chalan skôr nebude hráčom do základu, gtacom, od ktorého chceme, aby splnil všetko to, vo vyššie spravne pozadujes.. žiaľ, Sanches nie je lepší (určite ale bude) ako Hendo, Emre Can, Wijnaldum… má veľké medzery v bránení, keď sa na neho viac talci, hra tesnejšie, pravidelne chybuje v rozohrávke… O pár rokov to môže byť naozaj výborný hráč, ale dovtedy…aktuálne určite nie je tým, čo potrebujeme…neviem ale,prečo LFC neskusi Goretzku…fakt nie…rovnako ako Süleho, keď už ten VVD je off…ono začať sezónu s Lovrenom,Hendom, Milnerom a Mignoletom v bráne, to nie je o žiadnom posunutí k lepšiemu…Solanke má 19, určite nedá 10-15 gólov v sezóne, určite mu Klopp nebude dávať toľko šancí…

Ejaria, Kent, Woodburn či Nemca odpalkovany Ojo by mali dostať šancu, ale nedostanú ..TAA možno bude na Watford v základe, potom ho ale nahradí priemerný Clyne a sme zase tam,kde sme boli…teda, budeme sa spoliehať na zabijacky útok a modliť sa, aby to v defenzíve nebola bieda + triasť sa pri každom útoku súpera, ako je to posledné roky zvykom…navyše máme viac zápasov v sezóne kvôli Európe, takže nás to pokojne môže odpáliť, lebo káder je síce široký, ale Klopp, ako dobre vieme, stavia len užší okruh svojich obľúbencov…