Gomez podstúpi operáciu členka

Operácia členka by mala urýchliť rekonvalescenciu. Dátum jeho návratu je však otázny.

Dvadsaťjedenročný obranca utrpel zlomeninu ešte 5. decembra v ligovom súboji proti Burnley. Pôvodne sa mal vrátiť do súťažného diania v polovici januára.

„Je to rana pre hráča aj pre nás, pretože pred zranením bol vo fantastickej forme. Je pre nás príliš dôležitý na to, aby sme hazardovali s jeho zdravým. Jeho prístup počas rehabilitácie bol vynikajúci, ale jednoducho sa jeho zdravotný stav nevyvíjal podľa našich predstáv. Preto musíme počkať na to, kým sa úplne vylieči,“ povedal pre oficiálny klubový web tréner Liverpoolu Jürgen Klopp.

Gomez povedal, že je ťažké byť tak dlho mimo hry, ale berie to ako súčasť športu. „Najťažšie je to, že nemôžem pomôcť tímu na ihrisku. Mojím jediným cieľom je, aby som sa čo najrýchlejšie vrátil do zostavy a môžem fanúšikom sľúbiť, že budem tvrdo pracovať každý deň,“ dodal liverpoolsky bek.

zdroj: liverpoolfc.com

2 Comments

 1. robroy

  4. februára 2019 at 13:56

  Ak slúži zdravie, tak Klopp má k dispozícii 4 stoperov, z toho dokonca dvoch najlepších na Svete 😀 . Takze neverím, že dohladnej dobe bude maestro čo len uvažovat o potrebe nákupu hráča, na CB..
  Iná je situacia na okrajoch obrán a útok by sa mal určite vystuzit, bud o strelca, alebo ofenzívneho záložníka, ja by som najradšej oboch.. 🙂
  Maestro to iste vie a preto nechápem odignorovanie januara, ideme ale dalej..

 2. keeno

  4. februára 2019 at 15:38

  O jedného stabilného a dôležitého hráča menej schopného hrať na dvoch pozíciách obrany rovnocenne kvalitne, Trent neviem ako dlho bude mimo, a Matipovi dávam 3 zápasy, kým sa nezraní, VVD v poslednom zápase nebol sto pro fit, dve tri zranenia z dvanástich, na ktorých to všetko stojí a padá a moja naivná predstava, že zdvojené pozície sú sa ukazuje krátkozrakou a naivnov.
  Ak nás šťastie neopustí a dokáže celú sezónu Liverpool odohrať s tým, čo má rovnako ako Leicester v majstrovskej sezóne a rovnako ako Chelsea v poslednej, keď získali titul

  Ak šťastie nebude a zrania sa ešte dvaja, alebo traja, tak bude veselo

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply