Karius se dostal do slovní přestřelky s Nevillem

Na bedra Lorise Kariuse se po zápase s Bournemouthem snesla obrovská vlna kritiky, kterou podpořili také komentátoři Sky Sports v čele s Jamiem Carragherem a Garym Nevillem. K celému incidentu se Karius vyjádřil v rozhovoru pro Daily Mail.

„Byla to moje chyba, o tom není pochyb. Chtěl jsem chytit míč a nepovedlo se mi to. Myslím, že situace se v televizi jeví mnohem jednodušeji, než ve skutečnosti byla,“ přiznal Karius své pochybení při rozhovoru s Ianem Ladymanem z Daily Mail.

„Míč měl divnou trajektorii letu a letěl okolo Nathaniela Clyna, proto jsem měl málo času na reakci. Takže to nebylo snadné, ale měl jsem střelu chytit a nepotřebuji nikoho, aby mi říkal, že jsem udělal chybu, protože to sám vím. Je mi líto, že nás to stálo bod,“ zalitoval německý brankář a ukázal, že sám moc dobře ví, kdo udělal chybu v kritickém momentu utkání.

Lidé si více užívají kydání špíny než pění oslavných ód, proto možnosti vyjádřit se ke Kariusově excesu využil doslova každý. Nejvíce však rezonovaly výpovědi odborníků Sky Sports Jamieho Carraghera a Garyho Nevilla.

Bývalý hráč a legenda Liverpoolu Jamie Carragher si nebral servítky a jasně naznačil, že Karius jej zatím v brance LFC nepřesvědčil. „Carragher byl v Liverpoolu dlouhou dobu a možná byl po zápase trochu frustrovaný. Pravděpodobně The Reds stále fandí a kritiku musím akceptovat,“ přijala Carrova drsná slova nová liverpoolská jednička.

Ovšem ostrá kritika ze strany Garyho Nevilla nechává Kariuse chladným. „Nezajímá mě, co řekl Gary Neville. Byl to skvělý hráč, pak byl velmi krátkou dobu manažerem a teď se vrátil zpět na pozici experta,“ píchnul Karius do vosího hnízda a odstartoval mediální válku.

„Ale Neville je vždy velmi kritický. Myslím, že to tak dělá s každým. Pouze doufám, že když budu chytat dobře, že to bude také komentovat. Uvidíme v budoucnosti,“ připomněl Karius Nevillovu potřebu vymezovat se proti všemu a všem.

Jenže Gary Neville si drzá slova mladšího hráče z tábora úhlavního rivala nenechal líbit. „Upřímně se Kariusovi omlouvám. Máš pravdu. Neúspěšný manažer nemá ponětí,“ reagoval Neville na svém instagramovém účtu.

„Nebudu znovu kopírovat tvého velkého fanouška, odborníka a klubovou legendu,“ přisadil si bývalý hráč Manchesteru United a přiložil screenshot s vyjádřením Carraghera ihned po zápase s Bournemouthem.

Karius si sice může získat srdce milionů fanoušků Liverpoolu tím, že se nebojí zesměšnit legendu největšího rivala LFC Manchesteru United, ale důležitější jsou stále výkony na hřišti. A tady je potřeba dát za pravdu oběma expertům z televizního studia.

Karius je mladý a stále si zvyká na novou soutěž, nicméně pravdou zůstává, že zatím příliš nepřesvědčil o tom, že je lepší než jeho předchůdce Simon Mignolet. Nezbývá než doufat, že si gólman The Reds, i přes štiplavá vyjádření do médií na adresu Nevilla, z kritiky něco odnese a nebude ji považovat jen za prázdná slova.

Zdroj: dailymail.co.uk, instagram.com

1 Comment

  1. robroy

    10. decembra 2016 at 14:43

    Trochu silné slová v nadpise :..“Slovná prestrelka s Nevillem“.. Karius Garymu odpovedal len pravdivo a to bez nadsázky.. S trochou štastia, ten štvrtý gol chytiť mohol, nestalo sa však a štastie mal súperov hráč.

    Za prvé tri góly podla môjho názoru ani nemohol tam Karius nárok nemal..Viac mohla urobiť skôr obranná a záložná formácia, nuž ale od toho je futbal futbalom, raz sa radujeme my, fanúšikovia LFC a ked sa nám štastie chrbtom obráti, tak je to presne naopak..

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply