Keïta si pochvaluje spolupráci s Kloppem

Naby Keïta se v krátkém rozhovoru rozpovídal o vztahu s manažerem a o tom, jak moc si Klopp zakládá na detailech

Reprezentant Guinei, který si momentálně léčí zraněný hamstring, si už v průběhu sezóny připsal 10 zápasů pro Jürgenem Kloppem. Je také součástí skvělého startu do sezóny, kde stále Reds nepoznali porážku.

V době své rekonvalescence se Naby podělil o pár slov o tom, jak skvělé spolupracovat právě s německým manažerem.

„Je to opravdu něco speciálního, mít Kloppa jako trenéra. Je otevřený a můžete s ním mluvit o čem koli. Co je úžasné, tak není tu pouze pro jednoho hráče, ale je tu pro celý tým. Soustředí se na celý tým ne na jednotlivce. Má starost o každého z nás a to je obravdu něco úžasného.“

Rozhovor se také snažil orientovat, zda-li se Naby už ztotožnil se systémem, kterým se LFC prezentuje v průběhu sezón a jak těžké je dostat se do stejného myšlení s ostatními na hřišti.

„Učím se od jejich zkušeností. V tréninku se snažím být vždy lepší než ostatní. Sleduju spoluhráče i při tréninku a i trenéři mi říkají, že musím něco udělat takhle, někdy tohle. Stále mě podporují a to vás dělá v té chvíli lepším a cítíte se i lépe. Jsem opravdu pyšný na to, že mohu trénovat po boku takovýchto hráčů.

Celkově řečeno jsme jeden tým. Zájmy týmu jsou i mé zájmy. Hraju pro ně. Čehokoli chci dosáhnout, chci dosáhnout s klubem“

Související obrázek

Mohamed Salah si užil produktivní týden a po vstřelených gólech proti Huddersfieldu, Cardiffu a následně proti Carddifu ho poslali znovu to formy kanonýra, na kterého byl Anfield zvyklý minulou sezónu.

Na adresu Salaha se Keïta na konci rozhovoru vyjádřil stručně a jasně.

„Trénuje hodně, hodně tvrdě. Každý den když přijdu do posilovny, už tam je. Cokoli vytvoří na hřišti není o nějakém momentu štěstí nebo tak. Všechno co předvádí se odvíjí z toho jak moc tvrdě na tréninku maká. Proto je takový jaký je.

 

10 Comments

  1. ardno01

    31. októbra 2018 at 11:24

    Očekávám od něj hodně, tak uvidíme. Zatím se moc nepředvedl, v prvních zápasech byl paradoxně lepší jak v dalších, v těch posledních zápasech byl navíc hodně pomalý, neustále ho někdo předskakoval, ale je to krátká doba na nějaké posuzování, navíc se zranil. Ale záloha Fabinho-Keita-Ox by snad fungovala, aspoň mně by se líbila, tak snad se dočkám.

  2. Trapy

    31. októbra 2018 at 13:14

    Mengi,uz si vyhodil tipovacku?:-) Ani ja sa uz neviem dockat.Clapci maju problem v obrane,asi Lichtensteiner a Xhaka proti Manemu a Salahovi:-) Ale budeme hrat na istotu,tak dam len 1:3 :-)))

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply