Lallana si za přepínák v juniorce tři zápasy nezahraje!

Adam Lallana naskočil za U23 v dalším zápase proti Tottenhamu, ani tentokrát jej však liverpoolští nezvládli.

Lallana, stejně jako Ings či Solanke vyrazili v pondělí odpoledne do Londýna, kde se měla odehrát odveta nedělního vyhroceného šlágru Premier League.

V Premier League 2, kde nastupují hráči do 23 let a pár starších hráčů (max 3 + gólman), je momentálně pod nadvládou Liverpoolu FC. Ten po šestnácti kolech vede tabulku s 33 získanými body. A Reds byli favoritem duelu i na hřišti Tottenhamu, který je na sestupové, předposlední příčce tabulky.

Dopomoci kte třem bodům měli hráči A-týmu, hlavně Adam Lallana, který se zotavuje po zranění a potřebuje nabrat herní praxi. Tyto dveře si ale v pondělním duelu Lallana zavřel.

V 63. minutě duelu do něj ve vzdušném souboji neštrně naskočil domácí mladík Marsh. Zkušený anglický reprezentant okamžitě vyjel a devatenácti letého mladíčka se pokusil zezadu uškrtit. Za tuto odplatu viděl okamžitě červenou kartu .

Disciplinární komise FA Lallanovi napařila trest na tři zápasy. Ten však platí pouze na utkání mimo A-tým, čili v Premier League se o jeho starty nemusíme obávat.

Jen pro úplnost, tento incident se stal již za stavu 1:0, do kterého domácí poslal v 55. minutě Roles. Reds se k odporu nezmohli, naopak, v 88. minutě ještě viděl druhou červenou LFC Johnston a utkání skončilo 1:0.

Reds i přes tři porážky z posledních čtyř utkání stále drží vedoucí pozici Premier League 2. Nyní již ale pouze o bod před druhým Arsenalem.