Legendy Reds a Bayernu se utkají v Charity game na Anfieldu

V sobotu (24.3) čeká fanoušky kvalitní podívaná.

Díky dvou týdenní reprezentační pauze si fanoušci bývalých hvězd mohou hráče užít naživo. Na Anfieldu se totiž za příležitosti Charity zápasu utkají legendy Liverpoolu FC a Bayernu Mnichov. Zápas, který se bude hrát v sobotu 24.3 se těší velkému zájmu z předprodeje a očekává se, že by se zápas mohl odehrát v zaplněném Anfieldu. Kdo by si také chtěl nechat ujít své bývalé hrdiny, kteří Reds dali maximum co ve své kariéře mohly.

90% z výdělku ze vstupenek a ostatních věcí s tím spojené, půjdou na LFC Foundation – oficiální Liverpoolskou charitní nadaci, která se zapojuje do programu změny dětí a mládeže a také dává novou šanci těm, kteří jí potřebují. Zbylých 10% poputuje do kasičky charitního programu FC Bayern HIlfe, která má své činnosti v rodném Mnichově.

Výsledek obrázku pro liverpool fc bayern munich charity game

K zápasu se také vyjádřilo několik hráčů, kteří se v sobotní odpoledne na trávníku představí. Slovo si vzal také kapitán výběru domácího LFC – Robbie Fowler: Na zápas se těšíme, doufáme, že si zápas užijeme a také tomu přidáme nějakou tu zábavu pro fanoušky. Nejdůležitější bude hlavně užít si to. Jsme rádi, že můžeme pomoct rozvíjet Liverpoolskou oficiální charitu.

Jeden z nejlepších střelců Liverpoolské historie, který bude mít kapitánskou pásku před The Kop se také k zápasu staví jako praví kapitán a sestavil tu nejsilnější možnou soupisku. Můžeme se těšit na hráče jako: Steven Gerrard, Jamie Carragher, Dirk Kuyt, dočkáme se také českých zástupců Šmicra a Bergera, kteří se podobných akcí účastní takřka pravidelně. Zajímavé bude představení milovaného Xabiho Alonsa, který bude hrát v průběhu zápasu za oba celky, jelikož svou kariéru zakončil právě v Bavorském celku.

Výsledek obrázku pro lfc legends

Pokud bychom se snažili najít nejvýraznější a nejznámější jména hráčů německého klubu, kteří vyběhnout na trávník Anfieldu, tak fotbalovým fanouškům určitě nejznámější jména budou Owen Hargreaves, Luca Toni, Martin Demichalis nebo skvělý Giovane Elber.

Zajímavost ze minulého zápasu legend proti Realu Madrid byl výdělek z tohoto zápasu, kde se vybral skvělý 1 milion Liber a 225,000 se tak mohlo darovat Liverpoolské nemocnici Alder Hey Children’s hospital. Na adresu zápasu se také přidala komentářem další legenda Reds – Rush: Tyhle zápasy jsou vždycky potěšením pro nás hráče, kteří už toho moc nenaběháme. Jsme rádi, že můžeme pomoct k dobré věci fotbalem.

http://www.lfcway.com/wp-content/uploads/2018/03/FB_IMG_1521632660349.jpg

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply