Letná príprava 2018/19: LFC porazil Tranmere, v II. polčase to bola bieda

Liverpool pokračoval v letnej príprave víťazstvom 2:3. Predstavil sa v Prenton Parku, kde si zmeral sily s domácim mužstvom, Tranmere.

1. polčas

• začiatok zápasu bol Liverpool aktívnejší ako v úvodnom zápase
  • v 8. minúte Ojo vybojoval loptu na čiare a Rafael Camacho strelou otvoril skóre – 0:1
  • v 27. minúte zaznamenal druhý gól zápasu Sheyi Ojo – 0:2
  • 33. minúta prišla chvíľa pre Adama Lallanu. Pri trme-vrme sa dostal k lopte, vystrelil a bolo už – 0:3
  • domáci zaútočili a v 34. minúte sa predviedol Ward. Pekným zákrokom vyboxoval na roh
  • 36. minúta: Andy Robertson centroval na Oja. Lopta ho však minula o pár centimetrov a tak sa skóre nemenilo

Tranmere Rovers - LIVERPOOL FC 2:3

góly: 73. Smith, 81. Soukouna - 9. Camacho (Ojo), 27. Ojo, 33. Lallana (Robertson)