Letné prestupy 2017 (I.): Klopp odpálkoval Rodgersa

Info o prestupovej aktivite z pohľadu LFC.

Klopp ukázal Rodgersovi dlhý nos

Má 20 a v šestnástich sa stal najmladším reprezentantom v A-teame Walesu. Harry Wilson parí do tej sorty mladých liverpoolskych talentov, o ktorej sa roky hovorí, že na Anfield prinesú zašlú slávu, že pripomenú to, že The Reds svojho času pre -team z juniorky posunuli také mená, ako sú Gerrard, Carragher, McManaman, Fowler či mrdka Owen.

Mladý ofenzívny futbalista, ktorý hráva na podhrote i krídle mal na úrovne U23 fantastickú sezónu, keď nazbieral 60 „kanadských bodov“, pričom strelil 28 gólov. Manažér áčka Klopp ale mladému talentu šancu nedal, skôr preferuje z juniorky Woodburna a Alexandra-Arnolda.

Wilson aktuálne mohol svoju budúcnosť, ktorý by určite nerád videl len v „béčku“ i niekde na hosťovaní v 3. lige, vyriešiť presunom do Glasgowa. Ozval sa totiž ex-manažér The Reds Brendan Rodgers. Toho ale Klopp odpálkoval a o odchode mladého Walesana nechce ani počuť. Ktovie prečo, že by mal pre neho pre budúcu sezónu nejaké plána? Áno, LFC toho odohrá viac, lebo pohárová Európa, ale nezdá sa mi, že by v nej mal hráč ako Wilson, hráč, ktorý je doposiaľ ne periférii Kloppovej pozornosti, dostať nejako veľa šancí.

Nový fyzioterapeut

Manninger končí

Veterán z Rakúska v LFC končí, konč aj s futbalom.

4 Comments

 1. kwop

  27. mája 2017 at 8:53

  inak citzens velmi zaujimava kupa – bernardo silva

  • robroy

   27. mája 2017 at 19:30

   Horím nedočkavosťou či sa na blížiacom letnom prest. trhu budeme konečne správať tak, ako by sa klub velkosti LFC správať mal. Kedže cez zimu „neboli v hodní hráči“, očakávam silnú aktivitu od zodpovedných, kedže LM aj pri našom klube klope na dvere..

 2. kwop

  30. mája 2017 at 18:14

  Dominic Solanke do LFC..snáď z neho Klopp spraví Lewandovskeho…Solanke je typický hrotový útočník, veľmi dobrá orientácia vo vapne, zakončovať vie oboma nohami, hlavou, silný 1 na 1, je to taký typ nieco Torresom, Lewandovskeho či vám Nistelrooyom..naposledy hosťoval z Chelsea v Twente, tam dal 7 ligových gólov v 25 zápasoch, v 15/16 strelil v CFC U23 42 gólov v 1 sezóne!! V prvom tíme ale pri multimilionároch nedostal sancu, a tak sa rozhodol, že nepodpíše nový kontrakt..LFC zaplatí približne 3m kompenzáciu…

 3. centres

  3. júna 2017 at 11:05

  kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

  http://timesen.blogspot.cz/

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply