Letná príprava 2018/19: LFC nudil, štvrtoligistovi nedokázal dať gól

PreSeason obrázok

Liverpool pokračoval v letnej príprave. Predstavil sa v Bury, kde si zrovnal sily s domácim mužstvom. Zápas skončil bezgólovou remízou 0:0.

1. polčas

• začiatok zápasu bol Liverpool aktívnejší ako domáci
  • Prvykrát nastúpil do prípravného zápasu Virgil van Dijk
  • v 2. minúte Virgil van Dijk odkopol loptu od útočníka domácich
  • v 8. minúte Alberto Moreno odcentroval do šestnástky, ale obranca vyrazil na roh
  • v 14. minúte opäť Alberto Moreno centruje, ale tentokrát len do rúk brankára
  • 28. minúta: Sturridge nahráva Ojovi, ktorý strieľa. Lopta trafila hruď brániaceho hráča pár centimetrov pred bránou
  • 38: minúta: Moreno prihárva Kariusovi, ktorý zle vybehol a zazmätkoval. Našťastie však útočník nespracoval loptu dostatočne a kopal sa kop od brány
  • v 45. minúte skúsil vystreliť Clyne spoza 16ky. Jeho strele chýbalo pár centimetrov, aby trafila bránku

2. polčas

• LFC začalo hrať aktívnejšie dopredu
  • 50. mintúta: Lallana nahráva Solankemu, ktorý strieľa. Trafil však brankárovi presne do rúk
  • 59. minúta: Ojo našiel Phillipsa, ktorý strieľa na bárnku, ale brankár vyráža na roh
  • 60. minúta: Lallana strieľa na bránu, ale brankár chytá
  • v 66. minúte si narazil Solanke s Lallanom a poslal strieľanú nahrávku na Lallanu. Adam Lallana ju spracoval a usmernil, ale netrafil bránu
  • v 70. minúte aktívny Keita kľučoval v 16ke, nahral Camachovi a ten z otočky vystrelil na bránu. Žiaľ, netrafil ju
  • v 75. minúte sa po prvýkrát ukázalo na tabuli iné skóre ako 0:0. Domáci zahrávali priamy kop. Po centri a naslednej dorážke sa domáci radovali z gólu, našťastie sa pískal offside a gól nebol uznaný
  • 86. minúta: Keita v šestnástke nahráva Phillipsovi, ale ten netrafil bránu