LFCway Talk: Gerrard je stále užitečnější směrem dopředu

Chcete si přečíst názory na minulý zápas? Nebo se chcete dozvědět aktuality ohledně nadcházejícího duelu? A nebo si rádi na chvilku oddechnete od LFC a přečtete si postřehy o jiných týmech? Tak právě pro vás přicházíme s rubrikou LFCway Talk.


V LFCway Talk se dozvíte zajímavé názory a postřehy na aktuální dění nejen v Liverpoolu, ale i v celé Premier League.

Ve čtvrtém díle se se mnou do diskuse pustil zdejší redaktor Živel. Příjemné čtení.

ardno01: Vítám tě v diskusi 🙂 Začneme tím, co většinu fanoušků zajímá v lednu nejvíce. Zpráv, koho Reds koupí, o koho se zajímají, a o kom vyjednávají, bylo jako každý rok až příliš.

Nejvíce se diskutovalo o Konopljankovi a zájem o něj potvrdil i Rodgers. Ale myslím, že spousta z nás si ještě více než křídelníka přála hráče na post DM, ale nikdo takový taky nepřišel.

Kde je podle tebe největší chyba? Je jasné, že nahánět to až v poslední den přestupů není nejšťastnější, ale kdo si myslíš, že selhal? Nejvíce se viní Ayre, který přestupy dojednává. Taky to tak vidíš?

Já osobně si myslím, že největší problém je v majitelích. Zcela jistě svou vinu nese i Ayre, ale pokud jede vyjednávat přestup s tím, že má určitou sumu, kterou může nabídnout klubu a hráči na plat, asi těžko se pak domlouvá přestup, pokud nastanou nějaké komplikace.

Ale jsou to jen mé odhady, pravdu, kde byl největší zádrhel, se nikdy nedozvíme. Přesto je zklamáním, že nikdo nepřišel, posílit jsme potřebovali.

Živel: Ahoj, děkuji za pozvání do diskuze. Přestupové okno, které v pátek skončilo, bylo pro mne velmi zvláštní. Čekal jsem, že klub pořádně zainvestuje a takzvaně ,,půjde tomu štěstíčku naproti“. To se nestalo.

Upřímně jsem taky doufal v DMko a křídlo, postupem času jen křídlo, přeci jen pokud BR uvažuje, že má střed zdvojený, tak křídla rozhodně ne, jak to dopadlo se Salahem a Konopljankou všichni dobře víme.

Nechci se pouštět do velkých soudů a ukazovat prstem na viníka, avšak dle mého názoru bude problém v komunikaci mezi jednotlivými prvky vedení. Nejvíce se mluví o Ayrem, je to jasné, jeho jméno je skloňováno s každým dotahovaným přestupem, ale nemá jasné vymezení funkcí, navíc proč má člověk s praxí ve shánění sponzorů a nad kontrolou financí řešit přestupy?

Pro mě je Ayre skvělý podnikový manažer, ale k přestupům by chodit neměl. Postoje majitelů jsou mi taky záhadné, nevím zdali si řekli, že tým funguje obstojně, nebo že po tom co viděli s Aston Villou nemá cenu do něj investovat větší množství peněz.

Jedna věc je faktem, LFC vždy velmi dlouho jedná s klubem, než dojde k dohodě (pokud vůbec), proto asi bude ve financích na přestupy problém. Byl bych rád, kdyby přišel zkušený sportovní ředitel s dobrými kontakty (jako před časem do City), ale toho se asi nedočkáme.

Abych to teda shrnul – chyba bude nejspíše nejen v Ayrem, majitelích, u Konopljanky byla i v jeho klubu, který se snažil dostat co nejvíce, ale všude. Snad bych jen po vzoru manažera pochválil scouty, protože čich na hráče, přestože žádný neřišel, mají.

ardno01: Teď jsi mi nahrál na další dotaz. Pokusím se shrnout přestupy za dobu Rodgerse.

Borini, Allen, Assaidi a hostování Sahina – to je první přestupové léto a více méně neúspěšné.

Jen Allen se dá považovat za solidní doplnění, přesto není top DM. V zimě pak Sturridge a Coutinho, výborné obchody.

Poslední léto, Touré, Alberto, Aspas, Mignolet, Ilori, Sakho a na hostování Moses a Cissokho. A teď v zimě nikdo.

Když to tedy shrneme, Sturridge, Coutinho a Mignolet skvělé nákupy.

Velmi dobře se jeví i Sakho, přesto si myslím, že ta cena byla příliš vysoká. Allena a Tourého beru ok jako na doplnění týmu.

Ale dalších 5 nákupů + 3 hráči na hostování docela propadák. Z toho mi vychází, že ani polovina obchodů není úspěšných. Proč tedy chválit scouty?

A druhá věc, proč nákupy Alberta a Aspase a poslání na hostování Susa a Boriniho? A hostování Mosese a Cissokha, když mohl být k dispozici Robinson a Assaidi? Taky ti ty kroky vedení připadají nelogické?

Živel: Když jsem pochválil scouty, nečekal jsem, že se to proti mě takhle „otočí“, ale pojďme na to. Zkusím tady teď Rodgerse trošku obhájit.

Aspoň letošní léto bylo zklamání, BR měl 3 hlavní cíle, kdyby aspoň jeden přišel, tak to asi vypadalo jinak (Mchitaryan, Willian – trochu zapomenutí hráči + Diego Costa – ten nabral na podzim fazónu) tady bych určitě scouty ocenil, kdokoliv z výše jmenovaných by hru pozvedl, avšak došlo k selhání.

Jasně jsou tu Borini, Ilori, Alberto – všechno mladí hráči a třeba z Alberta by ještě mohl vyrůst fotbalista. Ne, teď vážně – koupi Iloriho nechápu, ale nedostal šanci, doufám že se ve Španělsku rozehraje a třeba se v přípravě popere i s Coatesem o pozici 4. stopera, i když je tu i Wisdom, ale ten v Derby hraje z kraje (náhrada za Johnsona na příští rok?).

Aspas přišel jako lavičkový hráč, což připustil i BR a taky má občasné záblesky fotbalisty, ještě bych jej nezatracoval, možná potřebuje dlouhou adaptaci, jako kdysi např. Modrič v Tottenhamu a upřímně vysedáváním na lavičce se do formy nedostane.

Suso si hostování vymohl, to bylo z jeho hlavy a určitě mu to pomůže víc než naskakovat na 10 minut a počítám, že od příští sezony se už zabydlí v kádru na trvalo.

U Boriniho se nejspíše vymyslel stejný kontext, aby se hráč vyhrál a pořádně oťukal v PL, což zatím plní, protože hraje hodně, ikdyž pro mě atypicky z křídla.

Příchody Mosese a Cissokha jsem bral jako zalátání kádru a beru je tak doteď a u Assaidiho asi to stejné co výše s Borinim – nechme našeho hráče se vyhrát a občasně nasaďme cizího.

Jistě obecný smysl angažování např. právě Iloriho byl již propírán a také mi příjde zvláštní, otázka i proč vůbec třeba nedostal šanci (že by bonusy?), každopádně pokud se v tom logiku snažím najít, tak ji tam aspoň trošku vidím.

ardno01: A co si myslíš o Suárezovi? Udržíme ho, i když Ligu mistrů vybojujeme? Pokud neskončíme aspoň na 4. místě, tak si myslím, že je víc než jasné, že Luis půjde pryč. Ale co když Ligu mistrů uhrajeme? Myslím si, že mu musí vadit, že se kádr neposílil.

Živel: Tak to je opravdu otázka. Luisovi je 27, patří mezi nejlepší hráče světa a proto je pochopitelné, že se s nimi chce měřit a zaslouží si to. V případě neúčasti v LM by Luise v LFC udržela snad jen nějaká šílená ekonomická anomálie, případně přání ženy.

V případě kvalifikace bych byl již optimističtější a pokud by v létě přišli kvalitní hráči, tak si myslím, že by jsme mohli být na evropském poli v plné síle tzn. i s Luisem.

ardno01: Než se dostaneme k posledním zápasům LFC, ještě se podívejme, jak posílily ostatní týmy Premier League. Asi nejaktivnější z těch předních týmů byla Chelsea – Matič, Salah a Zouma.

Naopak Man City nekoupili nikoho, i když jejich kádr je hodně široký. No a Arsenal přivedl Källströma. Kdo je z této trojice pro tebe největším favoritem na titul?

Neočekávám, že by se někdo další do boje zapojil a navíc si myslím, že Arsenal teď čeká série těžkých zápasů a po nich se mu Chelsea a Man City vzdálí.

Živel: Chelsea nakoupila zajímavě, zároveň ale musíme připočíst odchod Maty + Zouma je už na hostování. Viděl jsem Matiče při jeho premiérovém zápase (nepočítám první angažmá v Chelsea) a do paměti se mi vrylo překopnutí tribuny z hranice vápna.

Källström má strašně těžkou úlohu před sebou, navíc je pouze na hostování, tudíž nečekám že by za sebou zanechal výraznou stopu, zvlášť když se se hned zranil na dva měsíce.

Teď k boji o titul – pro mě je letos jasným favoritem City. Chelsea má taky solidní tým, ale Pellegriniho hlavní výsadou je konstantní výkonost, navíc ta sestava je skvělá a posílit snad ani nepotřebovala.

Arsenal i Chelsea mi příjdou v tomto ohledu zranitelnější a pokud se zraní některý z klíčových hráčů, jeho nahrazování u nich bude složitější. Je pravda, že od začátku sezony jde hra Blues stále nahoru, ale na titul to stačit nebude.

ardno01: Když jsi nakousnul Matu, co říkáš na dosavadní výkony Man Utd pod Moyesem? Pomůže jim Mata a zapojí se do boje o Ligu mistrů?

Živel: Man Utd je strašně specifický tým a Moyes, pokud dostane důvěru, plnou podporu a čas, bude mít výsledky. Upřímně jsem čekal horší sezonu od United, přece jen změnilo se něco, co tam desítky let fungovalo, odešel SAF, což byl i psychologický aspekt – např. i jeho vliv na FA, hráče, kouzlo osobnosti.

Moyes se musel rozkoukat a částečně splynout se systémem, do toho se pletla Fergusonova a jeho vize.

Pokud si přebuduje kádr podle sebe, může opět dostat United nahoru. A samotný Mata jim může pomoci vyhrát několik zápasů, ale rozhodně on sám neuhraje Ligu mistrů. Teď si připsal asistenci u Youngova gólu, ale to bylo spíš dílo náhody, uvidíme co předvede dál.

United budou potřebovat přivést alespoň ještě dva, tři hráče – stoper, krajní bek a střední záložník.

Do boje o LM se zapojí a o čtvrté místo čekám bitvu mezi LFC a právě United, která by mohla lépe vyjít Liverpoolu – aspoň doufám.

ardno01: Teď můj obvyklý dotaz, podívejme sa na druhou stranu tabulky. Koho tipuješ, že sestoupí a kdo se naopak v lize udrží?

A s tím se pokusím spojít další dotaz. Netuším, jak moc sleduješ druhou anglickou ligu – Championship, ale komu by jsi tam přál postup?

Za sebe můžu říct, že bych v první lize rád viděl Leicester, který je momentálně na špici a má dobrou formu, Burnley, což je bojovný tým a po letech by se v lize mohl ukázat Nottingham.

Živel: Spodek tabulky je velmi vyrovnaný a do výsledků se ještě promítnou přestupy, jako např. u Fulhamu, u kterého očekávám vzestupný trend, avšak nejsem si jistý, zda to bude na záchranu stačit.

Dalším kandidátem na sestup je pro mě osobně Norwich. A jako třetí si tipnu Hull, ikdyž u nich to bude asi boj do posledního kola.

V záchranu pevně věřím u Cardiffu i Crystal Palace (před sezonou bych jej tipoval na jasně poslední tým) i u West Hamu. Velkým otazníkem je pro mě West Brom a zklamáním Swansea bodově jsou tyto týmy ohroženy, ačkoliv na to kádr nemají, aby sestoupily – to ale neměl ani Villareal před dvěma lety v La Lize.

Championship sleduji pouze zběžně, postup má téměř na dosah Leicester, který hraje skvěle. Osobně věřím, že druhé místo by si měl uhrát QPR, který má víc než dobrý kádr.

O poslední místo se strhne boj v baráži a odhaduji, že by mohl jít dál jeden z dvojice Reading, Derby – speciálně Derby by se mi v PL líbilo. Avšak je otázka, jak se to všechno vyvine, do konce stále zbývá 16 kol.
Rodgers stejně jako v prvním kole proti Oldhamu nasadil silnou sestavu. Do 5. kola byl LFC nalosován londýnský Arsenal a hrát se bude na Emirates. Opět tedy můžeme očekávat silný tým.ardno01: Nyní se vraťme v LFC. Ale než se dostaneme k ligovým zápasům, nejdříve se podívejme na FA Cup. Ve 4. kole jsme hráli na půdě druholigového Bournemouthu. Nepodali jsme zázračný výkon, ale na výhru a postup to stačilo.

Je podle tebe dobře, že se soustředíme s tak úzkým kádrem i na FA Cup? Nebo měl Rodgers všechnu pozornost zaměřit jen na ligu a v pohárech dát mnohem větší prostor mladším, respektive Aspasovi, Albertovi apod.?

Živel: Já osobně beru FA Cup dosti prestižně, sice ne tolik jako např. fanouškovská obec v Anglii, či samotní hráči, ale přesto. Chápu, že klub chce dosáhnout co nejlepšího výsledku a jsem rád, že se zatím daří postupovat.

Ono hrát dva, tři zápasy navíc podle mě není neřešitelný problém, když se ti do toho nepletou i evropské poháry.

Samozřejmě jsem doufal v nasazení Aspase, Alberta, Jonese, Kellyho a střídání Ibeho, ale manažer nechtěl riskovat vyřazení a proto dal sestavu jakou dal, což chápu, ale minimálně Aspas svou šanci dostat měl, i proto že proti Oldhamu byl jeden z nejlepších.

ardno01: Od posledního dílu LFCway talk se odehrály 4 ligová kola. Bláznivá výhra na Stoke, zbytečná domácí remíza s Aston Villou, vysoká výhra v městském derby a další remíza na půdě West Bromwiche. Asi se shodneme, že těch bodů mělo být více.

Zajímalo by mě, jaký máš názor na to, že Rodgers stáhnul Gerrarda na pozici štítového záložníka.

Souhlasíš s tím a nebo jak by jsi situaci v záloze vyřešil? Pokud by Gerrard nebyl DM, co s Hendersonem? A jak postavit útočnou trojku?

Živel: Stažení Gerrarda na pozici defenzivního záložníka beru aktuálně jako nouzové řešení, protože je pro mě Stevie pořád užitečnější směrem dopředu než dozadu.

Avšak při zranění Lucase, Allena i Aggera, který by mi na tu pozici pasoval, to vidím jako nejschůdnější možnost.

Hendersonova hlavní devíza – poctivost a pohyb by tam přišla vniveč, navíc Steven je silnější a důraznější, což je taky potřeba, ale hlavně má větší herní přehled.

Až do návratu Lucase očekávám, že tam SG zůstane, ikdyž třeba Allen by se mi tam taktéž líbil (s Hendersonem jim to klapalo), avšak kapitána si Rodgers posadit netroufne, zvlášť když už se konečně rozehrává.

Můj názor je ten, že se sestava proti Arsenalu především v záloze bude muset promíchat, jestli tým chce uspět – obětuje Rodgers Coutinha za Allena aby zpevnil střed?

Útočná trojka podle mého názoru klape, jen se mi nelíbí občasné experimentování na rozestavení 4-4-2, které v moderním fotbale považuji za mrtvé a velmi snadno průchodné.

Proto bych raději viděl hrát Suáreze na hrotu a podporu ze stran Sturridge, Sterling. Koneckonců i v Chelsea hrával Daniel ze strany (zprava) a nebylo to herně vůbec špatné, jen měl problémy s ukvapenou koncovkou.

Osobně trojici S,S,S považuji za skvělou brejkovou oporu mužstva a když se rozehraje Coutinho, popřípadě dostane větší volnost k tvorbě Gerrard, může to fungovat.

ardno01: Takže si myslíš, že se Lucas vrátí na DM a Rodgers tam nenechá Allena a nebo Gerrarda? Např. v duelu na Stoke hrál v záloze Lucas i Gerrard a DMko hrál právě Steven, což by naznačovalo, že má jiné plány. A v duelu proti West Hamu, což byl jeden z mála duelů, kdy byli všichni střední záložníci k dispozici, seděl Lucas.

A jen poznámka k tomu rozestavení 4-4-2, vem si Man City, hrají na dva útočníky, občas dokonce na podobné typy, Džeka a Negreda, a jde jim to náramně 🙂 Nemyslím si, že by to rozestavení bylo mrtvé, jen k němu musíš mít správné hráče a především výborné střední záložníky, což Citizens mají 🙂

Živel: K tomu rozestavení 4-4-2 – byla doba kdy to byl fenomén, ale i ve fotbale je evoluce a týmy od něj nezačaly ustupovat, protože bylo až moc dobré.

Každopádně City i kdyby hrálo téměř jakkoliv, tak je to jedno, protože jejich sestava hraje prakticky sama. A když si zmínil střed zálohy – tak Yaya, Fernandinho, Garcia, Milner, případně i Silva, Nasri (což je spíš AM, kraj) jsou top hráči. Tomu k dokonalosti chybí jen Schweinsteiger. Navíc City hrává i 4-2-3-1 se kterým porazili např. i Bayern.

Je pravdou, že proti West Hamu Lucas seděl, ale taky je dobré připomenout, že to bylo třetí utkání v sedmi dnech a navíc West Ham byl jeden z nejhorších celků, tak proč nezměnit sestavu a nedat ofenzivnější tým?

Z toho bych opravdu nevyvozoval velké závěry, taktéž nezmiňuji jako argument katastrofální první půli s Villou bez Lucase. O tom, že s přibývajícím věkem se Gerrard bude zatahovat směrem dozadu není pochyb, sám Rodgers to i zmínil v jednom rozhovoru, že si jej dovede představit dokonce na úrovni stoperů jakožto zatažené rozehrávající DM.

Úloha Stevena se bude odvíjet i od výsledků týmu, každopádně jsem přesvědčen, že je škoda jej už teď zatahovat dozadu a nevyužít jeho schopnosti v ofenzivě.

Také věřím, že Lucas se po zranění vrátí do základní jedenáctky a doufejme, že jej pauza a možnost zahrát si na MS namotivují natolik, že bude předvádět kvalitnější výkony a třeba předčí i Hendersona jako to dokázal na KOP Kids turnaji :).

ardno01: V předminulé otázce jsi nakousnul příští zápas proti Arsenalu. Mluvil jsi o tom, že Rodgers bude patrně muset obětovat Coutinha za Allena. Myslíš si, že máme proti Arsenalu šanci vyhrát?

Na podzim jsme na Emirates hráli v rozestavení 5-3-2 se středem zálohy Lucas-Gerrard-Henderson, kdy jsme toho dopředu moc nevymysleli a dozadu jsme byli mizerní. Budeme doma lepší nebo nás záloha Arsenalu opět přehraje?

Živel: Podzimní zápas na Emirates byl velkou školou pro tým, zároveň to ale taky byl první obrovský test, pokud nepočítám United, kteří ze začátku sezony moc dobře nehráli.

Všichni byli zvědaví, zda se bude moci LFC měřit s týmem, který má fazonu a jasně okupuje čelo PL a poráží i Neapol a Dortmund.

Začátek byl ustrašený, tým mi přišel zakřiknutý, bojácný a i statický – především střed hřiště. Pozitivní byla až poslední dvacetiminutovka, kdy kádr předvedl, že je schopný i Arsenal zatlačit a vypracovat si velké šance.

Získané sebevědomí se projevilo i v zápasech na Tottenhamu, City a Chelsea, kdy to herně bylo více než dobré a právě i běhavý střed Henderson – Allen na tom dle mého měl velkou zásluhu.

Na Emirates navíc taky poprvé zklamal Touré, což bylo do té doby poprvé. Já jsem veskrze optimista, takže věřím, že šance je vždy i proti Arsenalu, k tomu ale bude potřeba diametrálně odlišný příštup jako např. proti Ville a West Brom.

Všichni aktéři budou ze sebe muset vydat všechno a makat od první do poslední minuty. Agresivní a vysunutý presing by na hostující tým, jehož středová formace oslabila, mohl dobře platit.

Hostům budou chybět Ramsey – to byl i v době prvního zápasu po Yayovi nejlepší záložník PL, ztráta Wilshera i vypadnutí z role u Rosického se projeví. Sice se vrací Chamberlain, avšak dle mého není lepší než zraněný Walcott. Navíc věřím, že kouzlo Anfieldu nalije klukům do žil krev a budou se o to odhodlaněji rvát o výsledek.

ardno01: Snad budeš mít pravdu 🙂 Závěrem bych měl dotaz na mladé hráče Reds. Netuším, zda sleduješ U21 nebo U18 aspoň občas, přesto se zkusím zeptat. Myslíš si, že se někdo ze současných hráčů našich mladých výběrů propracuje do A-týmu jako Sterling nebo Flanagan?

Kdybych měl odpovědět za sebe, doufám, že po návratu z hostování dostane mnohem více příležitostí Suso, protože ten to má v sobě a byl bych rád, kdyby i Robinson dostal více příležitostí.

Robbo asi nebude stabilním členem základní sestavy, ale Enrique má zdravotní problémy neustále, proto by mohl hrát často a myslím si, že horší jako Cissokho by nebyl.

Pokud jde o další hráče, asi nejvíce čekám od McLaughlina, který je momentálně na hostování ve druhé lize v Barnsley.

Zatím tam hrál jen jeden zápas, ale podle sestřihu hrál skvěle. Bohužel je na tom se zdravím jako Enrique, často bývá zraněný.

Momentálně se také léčí, ale snad se dá brzy do pořádku, aby ještě do konce sezony pár duelů odehrál a ukázal, zda může naskočit i v první lize, protože pravého obránce potřebujeme jako sůl.

Dalšího bych vybral Ibeho. Je velká škoda, že šance místo něj dostává Moses. Ibe si v lize zahrál zatím jen jednou a to na konci loňské sezony a hned si připsal asistenci. Doufám, že do konce sezony si ještě zahraje. Jinak by se pro něj hodilo hostování.

Pokud jde o další hráče, pochopitelně Wisdom by mohl být platným členem A-týmu, ale u těch dalších jsem skeptický. Ještě bych byl zvědavý na Teixeiru, jak by si mezi muži vedl, ale to je asi tak vše.

Živel: Já jsem v tomto ohledu docela optimistický a jsem zvědavý, jak se promítnou změny ve vedení akademie do adaptace hráčů do A-týmu. Je pravdou, že na juniorské úrovni se hráčům daří, avšak nedaří se přechod mezi dospělé.

Ibe je velký talent a přál jsem si, aby šel hostovat, aby nabral zápasové tempo a zkušenosti ze seniorského fotbalu, takhle bude hrávat nejspíš jen za U21, což je vzhledem i k tomu loňskému zápasu škoda.

Na Susa se sám velmi těším, je to mladý kvalitní hráč, který to má navíc v hlavě srovnané a doufám, že se v příští sezoně stane pevnou součástí týmu, přestože v Almérii toho poslední dobou neodehrál tolik, jak si přál, především na sklonku roku.

Bál jsem se, že zapomeneš na Wisdoma, v něm vidím asi nejzářnější mladou hvězdu aktuálně. V Derby hraje základ a týmu se daří i jeho zásluhou. Vidím v něm třeba i posezoní alternativu za Glena, který byl většinu sezóny z formy a pokud se nezlepší, je to adept na odchod.

Ono je strašně těžké u mladíků predikovat. Před sezonou by o Flanaganovi nemluvil nikdo a teď je to hráč základu a troufám si říct, že i po návratu Johnsona a Josého bude (spolu s Josém). Samozřejmě by měl ještě zamakat na útočné části své hry, ovšem směrem dozadu je takřka bezchybný, což je hlavní kritérium.

Hodně jsem věřil třeba i Morganovi s Pachecem a jejich odchody mne velmi mrzely, snad se jim bude dařit a třeba se jednou vrátí.

S tvým shrnutím vpodstatě souhlasím a není důvod jej opisovat, jen bych ten výčet ještě trošku doplnil. Jsem zvědavý jak se v následujících letech bude rozvíjet Harry Wilson, který už má na kontě i start za reprezentaci Walesu.

Letos se na lavičku náhradníků několikrát dostal i Jordan Rossiter, který by též mohl něco dokázat, předpoklady na to má a jako posledního bych zmínila Brada Smitha, kterému sice nevyšel debut, ale neodepsal bych jej.

A jen poznámečka na konec k Alymu Cissokhovi – on je pro mě velmi zvláštní fotbalista už jen svou motorikou. Působí velmi neohrabaně, pohyb těžkopádně a v televizi jej téměř nezahlédneš ve sprintu, přesto se relativně rychle přemísťuje a třeba poslední výkon proti W.B.A byl i vcelku nadějný. Jen to prostě není ta kvalita, kterou LFC nutně potřebuje.


Závěrem bych rád Živlovi poděkoval, že si našel čas. Přístě se můžete těšit na dalšího hosta 🙂

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply