Litrpul vede Classic League, v H2H lídrem Hudy will cry again

lfcway-futbal-premierleague-pl-fantasy-liga-liverpool

Před začátkem kola vedl LFCPrague obě naše Fantasy soutěže, po čtvrtém herním kole je vše jinak.

Classic League si mění lídry jak se ji zachce. Nově jí vévodí Litrpul s celkovými 278 body a jen o bod přeskočil dosavadního lídra LFCPrague. S 273 zaujímá bronzovou příčku tým Jednosmerkovo Reds.

Čtvrté kolo bylo prozatím suverénně bodově nejchudším. Vždyť vítěz tohoto kola, tým Fc Jeblington, získal pouze 65 bodů! O druhou příčku se dělí  snydlich pyco a LFCgame s 64 bodíky a elitní trojici uzavírá VSS s body 63.

Kteří hráči byli TOP?

Hráčem kola byl zvolen obránce Southamptonu Cédric Soares s 12 body, přispěl k výhře svého S´tonu na hřišti Crystal Palace 2:0 čistým kontem a asistencí. Stejně jako on 12 bodů získali ještě tři hráči (Murray, Lacazette a Lukaku). Jedenáct bodů nahráli Cathart z Watfordu a Hazard.

Dva hráče do týmu týdne dodaly dva kluby, Watford a Manchester City. Sršni dodali Craiga Cathcarta a Jéseho Holebase, Citizens zase přispěli Kylem Walkerem a Raheemem Sterlingem.

Smolař kola?

Vybírat smolaře kola je obtížné, většina zápasů skončila jednoznačnými výsledky a tak vybírám tým KasubjakJeKktRound2. Ten nahrál 55 bodů a s většinou soupeřů by zvítězil, snydlich pyco však nahrál 64 bodů (nejvíce v tomto kole) a zvítězil tak. Kasubjaky tak může mrzet zvláště promrhaná WildCard a hlavně desetibodový José Holebas na lavičce.

Šťastňák kola?

Za šťastňáka kola volím Hubrix dream team. Ten nahrál pouhých 33 bodů, hrál s nulovými brankáři, nulovým Van Bissakou a mínusovým Grossem, nasbíral jen 33 bodů a přesto vyhrál. Jeho soupeř, FC Torpedo Cífer, totiž získal pouhých 27 bodů a tak zůstává na jedné výhře.

Jak dopadly souboje v naší H2H lize?

Jaké zápasy uvidíme v pátém kole?

To nejlepší na úvod! Tahákem kola je jednoznačně duel Reds ve Wembley, kde vyzvou domácí Spurs. Zápas začíná v sobotu 15.9.2018 od 13:30. Zajímavých duelů ale uvidíme mnohem více. Již od 16h můžete sledovat Newcastle v brance s Martinem Dúbravkou v souboji proti Arsenalu Petra Čecha. Sobotní hrací den uzavře souboj zatím stoprocentního Watfordu s trápícími se United, kdo urve body?

V neděli uvidíme nováčka z Wolves v duelu proti Burnley a Everton, který doma bude hostit WHU. Ten zatím nezískal ani bod a to je po mohutných investicích hodně překvapivý úvod soutěže. Kolo pak uzavře pondělní dohrávka jihoanglických týmu S´tonu s Brightonem.

Co nás čeká v naší H2H lize?

Jen tak pro info, nezapomeňte, že zdarma můžete provést ve svém mužstvu 1 (pokud jste nevyužili změnu v prvním kole, můžete provést dvě)! změnu před třetím kolem, každá další změna bude ohodnocena -4 body do začátku zápasu. Střídání můžete dělat do sobotních 12:30, o hodinu později totiž startuje kolo zápasem Wolves-Citizens. Změny po tomto čase se budou počítat až do následujícího kola, pokud jste s týmem spokojeni změny dělat nemusíte, jedna změna se vám přenese a pro třetí kolo pak můžete vystřídat až dva hráče! To je však strop, dále se změny nenačítají a třeba po 8 kolech nebudete moct vyměnit zdarma osm hráčů! Hodně štěstí všem!

7 Comments

 1. MengiCZE

  6. septembra 2018 at 19:26

  Ondro znova velke diky 🙂

 2. ardno01

  6. septembra 2018 at 20:29

  Xabi se konecne odlepil ze dna? 😀

 3. SHRLY

  7. septembra 2018 at 8:33

  No tento týždeň bol tragicky :D, Salah prestáva byť hodný tých 13 milionov, ako verím že mu začne sypať ale ta cena / počet nahratych bodov nevyzerá to dobre 🙂 asi ho vymením

 4. Lestat

  8. septembra 2018 at 23:05

  Mam 231 bodov a som posledny bez vyhry… ked je niekto smoliar tak ja 😀

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply