Liverpool vs. Sergio Ramos: Emócie neutíchajú

Emócie po prehratom finále Ligy majstrov zo sezóny 2017/2018 neutíchli ani po začiatku 2018/2019.

Likvidačný zákrok Segia Ramosa vo finále LM  (26.5. 2018) na najväčšiu novodobú hviezdu Liverpoolu stojí za zmienku dodnes. V stredu (15.8.) sa odohral zápas Superpohára, kedy proti sebe nastupuje víťaz Ligy majstrov (Real Madrid) a víťaz Európskej ligy (Atlético Madrid). Za zmienku stojí víťazstvo Los Colchoneros 4:2 po predĺžení, ktoré ale fanúšikov Liverpoolu až tak nezaujíma.

Jürgen Klopp sa nedávno vyjadril na adresu kapitána Realu Madrid Sergia Ramosa takto: „Možno to naozaj bola náhoda, že sa Salah zranil, ale dúfam, že sa Ramos viac zamyslí nad vyhodnotením niektorých situácií. Radšej budem zdolaný ako víťaziť ako Ramos.“

No predzápasová tlačová konferencia Superpohára už vyzerá z pohľadu fanúšika Reds zaujímavejšie. Pred mikrofón sa postavil kapitán Realu Madrid, menovite Segio Ramos, ktorý nezabudol svoje slová nasmerovať na manažéra Liverpoolu.

„Nechcel som chytiť ruku Mohameda Salaha. Faktom je, že ma Salah chytil prvý. Myslím si, že sa takéto veci v zápasoch stávajú a nikdy som nechcel zraniť žiadneho futbalistu. Možno Jürgen Klopp chce len ospravedlniť svoju prehru vo finále, pretože to nie je jeho prvá finálová porážka. Mal by sa starať sám o seba a nechať ma na pokoji. Hráči ako ja majú mnoho skúsenosti a ukazujú svetovú úroveň veľmi dlho. Nezaujíma ma, čo si myslí. Na druhej strane bol jedným z najlepších trénerov na svete minulú sezónu a hlasoval som zaňho, no mal by byť  niekedy skôr ticho.

Vyzerá to tak, že táto aféra stále nemá dohru a vyjadrenia z jednej alebo z druhej strany budú pokračovať aj naďalej. Aký názor máte na túto kauzu vy?

8 Comments

 1. PetkoLFC

  16. augusta 2018 at 19:12

  Ranos je prasa a nik mi to nevyvráti a taktiež som presvedčený o tom že faul to bol jednoznačne likvidačný a takticky.

 2. kloppinho

  16. augusta 2018 at 19:17

  Mohli by nám vylosovať real do skupiny nech to šťavu

 3. kloppinho

  16. augusta 2018 at 19:49

  Vo finále juve 😉

 4. robroy

  16. augusta 2018 at 21:47

  Ramos ? Však je odchovancom Pepe-ho. Nebyt tohto incidentu, výsledok zápasu by možno bol aj opačný.

 5. Alex85

  17. augusta 2018 at 13:24

  Zostanme pri podstate veci: Remos je PRASA. Jednoznacne.

 6. jirka6454

  17. augusta 2018 at 14:00

  Ramos i v Superpoháru dokázal,že zákeřná hra a hrubé fauly jsou jeho doménou. Je velká chyba,že mu to rozhodčí tolerují.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply