Loan Watch: Premiéra Ingsa, liverpoolsky mladík ohúril na hosťovaní

Druhá tohtosezónna várka info o tých liverpoolskych hráčoch, ktorí aktuálne hosťujú mimo Anfieldu. Dovedna ich je 10, tak poďme na správy o nich.

Ingsov debut

Ten bol priemerný. Danny sa v prvom zápase po zrealizovaní hosťovania na naozaj poslednú chvíľu v Southamptone dostal na trávnik v pozícii náhradníka. Pri remíze s Burnley sa mu za 34 minút nepodarilo skórovať. Duel sa skončil bez gólov.

Danny Ings (vľavo)

Impozantný vstup mladíka

Herbie Kane je meno, ktoré veľká väčšina fans The Reds nepozná. A potom sú tu aj niektorí, ktorí si ho mýlia so strelcom sliepok Harrym.

Záložník našej 23-ky si odkrútil súťažný seniorský debut v tretej lige. Ako hráč Doncasteru sa podieľal na výhre 3:0 nad Wycombe. Na trávniku strávil 90 minút a po dueli ho chválilo veľa fanúšikov Rovers.

Kane je na hosťovaní v tíme účastníka League One do januára 2019, jeho priaznivci ale boli za tých pár chvíľ, čo ho videli hrať, doslova unesení a už si žiadajú, aby vytrval minimálne do konca sezóny.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Herbie Kane doncaster

Herbie Kane

Wilson smútil

Druhý raz v rade nastúpil Harry Wilson v základe Derby County, ale napokon nemal dôvod na radosť. „Barani“ totiž dostali od Leedsu výprask 1:4.

Waleský mladík odohral 61. minút, potom ho nahradil Jozefzoon.

Woodburn len strieda

Ben Woodburn mal ísť do klubu, kde bude pravidelne hrávať, kde sa v prvej riadnej seniorskej sezóne rozvinie naplno jeho nemalý talent. Lenže na hosťovačke v Sheffielde United, v tíme, ktoré má v druhej najvyššej anglickej súťaži pomerne vysoké ambície, to zatiaľ na štart v základnej zostave nešlo.

18-ročný Walesan najprv dostal 20 min v závere stretnutia The Rams s Middlesbrough (0:3), aby cez víkend pri výhre (2:1) v Londýne nad QPR sa na trávnik dostal takisto v 70. minúte.

Na záver ešte mená ako Allan Rodrigues de Souza, Shamal George a Ádám Bogdán. Tých spája jedno, ani jeden v ostatných dňoch do hry nezasiahli. Prvý menovaný nebol v nominácii Frankfurtu v dueli s mníchovským Bayernom, mladý gólman George presedel duel s Cheltenhamom na lavičke Tranmere a Maďar Bógdán je zranený.

Kent, Ejaria. Gerrard im verí

Stevie Gerrard robí pre klub kvalitnú robotu aj po tom, ako už v klube nie je. Ako manažér glasgowských „jazdcov“ si na hosťovanie do konca sezóny stiahol Ejariu i Kenta a tí sa pomerne dobre etablovali.

Rangers sa v 3. kole kvalifikácie o postup do Európskej ligy postavili doma proti Mariboru a zvíťazili 3:1. Ryan Kent odohral 87. minút (a mal veľkú šancu v závere duelu), Ovie Ejaria zasa 78.

Cez víkend proti St. Mirrenu (2:0) si obaja udržali miesto v starting line-up, tentoraz sa ale viac priestoru dostalo Ejariovi, ktorý odohral celé stretnutie, Kent šiel dole v 69. min.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ryan kent rangers

Ryan Kent

Awoniyi čaká na gól

Taiwo Awoniyi nastupuje v základe belgického prvoligistu a to je viac než dobrá správa. 21-ročný zakončovateľ si rovnako ako vyššie spomenutí Ejaria a Kent, zahral v 3. predkole Europa League.

Na pôde poľského Jagiellonia Białystok, kde KAA remizoval 0:0, odohral 69. min. Skórovať sa mu nepodarilo ani doma proti Waasland-Beverenu, favorit vyhral hladko 4:1 a nigérijský futbalista si pripísal 71 minút.