Mladíci vs. Klopp

Na víkendovú tému, som si zobral našich mladíkov. Po úspešnom včerajšom víťazstve nad nováčikom prevládajú spokojné emócie, no skutočne je to tak ? 

Áno včera sme vyhrali, no do základnej zostavy sa viac menej dostali stále tie isté mená. Naši mladíci sa môžu ukázať v U-23, MS do 17 rokov alebo v nižších súťažiach no túto sezónu svoju šancu ešte v podstate nedostali.

To je na veľké zamyslenie a mnohí sa pýtame prečo? Však máme tu mená ako: Woodbrun, Wilson, Solanke, Ejaria alebo najnovšia hviezda Brewster a samozrejme mnoho ďalších. To sú hráči s veľmi veľkou perspektívou a je veľká škoda, že ani v zápase proti nováčikovi, kedy 80% mužstva nemá formu, sa nedostanú ani na par minút do hry.

No na druhej strane áno, sú tu výnimky typu Trent a Gomez, ktorí hrajú pravidelne, no pri zdravom Clyneovi, by som bol zvedavý, koľko šancí by dostali. No to sa nedozviem, kedže Clyne je dlhodobo zranený, tak nás môžu tešiť aspoň títo dvaja.

Klopp proste verí svojím hráčom a skúsenostiam a radšej postaví Milnera ako Woodburna. Na jednej strane to chápem, že nechce svojich hráčoch zradiť. No na druhej strane, nezaslúži si taký Salah, Firmino, Matip a spol. trošku odfúknuť ? Napríklad Firmino jeden zápas si posedel na lavičke a ďalší zápas strelil 2 góly. To sa nevyjadrujem k Salahovi, ktorý neunávne hrá pravidelne 90. minút a skôr, či neskôr príde zranenie viď. Mané, Coutihno. Potom som zvedavý, čo bude Klopp robiť, ak jeho kľúčoví hráči budu zranení a prídu ťažké zápasy v LM a PL. No uvidíme možno dostanú šancu už proti Mariboru, aj keď o tom silno pochybujem, kedže Klopp si nedá povedať.

 

13 Comments

 1. keeno

  29. októbra 2017 at 13:31

  Keď bude Clyne zdravý a pripravený hrať, tak sa Gomez môže presťahovať do stredu obrany k Matipovi, a skúsiť výstužit úbohu liverpoolsku obranu, ale ak Mignoleta bude stále v bráne, tak… Tak nemá zmysel vôbec hrať futbal

 2. MengiCZE

  29. októbra 2017 at 13:49

  Pevně věřím že příští rok tento článek nebude pravdou

 3. kwop

  29. októbra 2017 at 18:07

  Tiež by som si želal, aby Woodburn, Ejaria, Solanke, Brewster, Wilson, možno i Virtue dostávali v áčku šance…ok,Solanke ich ma..síce malo, ale má… U Wilsona, kt je minimálne o level lepší ako zvyšok hracov na tomto leveli, navyše enormné produktívny, nechápem, prečo ho Klopp ignoruje …škoda, ďalší talent v pecku… Nemec rovnako nedocenuje Oja, lebo ten v lete 2016 niečo vyparatil ..

  Na druhej strane ale mladíci šance majú…Gomez a TAA určite..

  Klopp ale verí skôr skúsenostiam, na druhej strane je potom na diskusiu, ci sú výkony skúsených hráčov ok…podľa mňa nie….

  Inak, jaymz mi teraz hovoril názor na Twitteri od jedného typka, že sme v lete dali 35m (Ox) za to, aby sa nerozvijal Woodburnov talent .. celkom funny názor, len ono pokojne môže byť aj reálny..

  K mladým ešte toľko, že v U23 aktuálne nie je do obrany pre acko nikto použiteľný… Stopér Masterson snáď o nejaký čas áno…inak bieda…ale taký univerzál a veľký dric (záložník) Virtue by mohol prekvapiť…

  • robroy

   29. októbra 2017 at 19:31

   No newiem čo si mám myslieť historke okolo woodburna, pretože chlapec ako 18 ročný iste viac ukázal, ako 18 ročný Ox. Mal ten vôbec tolko rokov ? ? 😀

 4. keeno

  29. októbra 2017 at 18:21

  A teraz keď sme sa modlili za Kloppa, aby prišiel do LFC, lebo super útočný futbal s mladými hráčmi, tréner, ktorý trénuje a dáva šancu mladým, tak dá zmluvu lovrenovi na 5 rokov napríklad a Woodburn, ktorý vždy predviedol na jeho vek a neskusenost viac než slušný výkon, tak je zrazu aj mimo lavičku

  Rozum mi toto všetko neberie, o čo tu ide? Vysvetlí mi niekto, čo prehliadam?

 5. Steeler

  29. októbra 2017 at 18:33

  Zabudol som na Robertsona, ktorý pri výkone Morena v poslednom zápase, by si taktiež zaslúžil aspoň jednu šancu. Ďalej je tu Ward, ktorý je zranený no donedávna nebol, škoda škoda škoda….

  • keeno

   29. októbra 2017 at 19:46

   Presne steeler , co robertson? Preco nehra nedostava dalsie prilezitosti?

   • MengiCZE

    29. októbra 2017 at 21:29

    Protože Andyho koupili aby fotbalově vyspel a stal se lepším hráčem. To je liverpoolska logika delat z podprumernych hracu průměrne

    • keeno

     29. októbra 2017 at 22:25

     Tak som to bral aj ja, že ho postupne Klopp bude pripravovať na štýl hry, nech si zvykne a na aklimatizaciu a systém hry a že bude pri rotovani hrávať proti slabším tímom a co sa stalo? Že keď zahral fakt dobre posledný zápas, tak nie je ani na lavičke,

     Tak čo kurva sa deje?

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply