Novým lídrem Classic League je tým NAVŽDY! Na čele H2H ligy 5 12-bodových týmů!

lfcway-futbal-premierleague-pl-fantasy-liga-liverpool

Na čele obou našich soutěží dochází k pravidelným změnám, Classic League nově vévodí tým NAVŽDY a H2H lize Liverpoolona XIII.

Classic League má opět nového lídra, tentokrát jím je tým NAVŽDY, který vévodí tabulce s 354 body! Jen čtyři body ztrácí dosavadní lídr Jednosmerkovo Reds. O třetí příčku se dělí hned tři týmy, LitrpulBogi’s Drink Team a FC FPL, všichni s 330 body.

Páté kolo opět nepatřilo k těm bodově nejsilnějším, no oproti pátému zaznamenalo značný progres. Kolo vyhrál nový lídr soutěže, tým NAVŽDY s 83 body. Za ty vděčí hlavně správné volbě kapitána, Eden Hazard mu totiž s kapitánským céčkem nasbíral hned 40 bodů. S 80 body bere stříbrnou příčku tohoto kola Slizo Fc, který také těžil z kapitána Hazarda. O třetí místo se dělí se 77 body Jednosmerkovo Reds, kterého táhl osmnácti bodový Fraser z Bournemouthu. O třetí místo se dělí s BestElevenXI, kterého také táhl Fraser spolu s kapitánem Aguerem.

Kteří hráči byli TOP?

Nejlepším hráčem kola byl naprosto zaslouženě vyhlášen Eden Hazard z Chelsea, který v kole díky hattricku nasbíral 20 bodů! Druhým nejlepším hráčem byl Ryan Fraser z Bournemouthu, který k vítězství nad Leicesterem 4:2 přispěl dvěma góly a asistencí. Třetím TOP do party je Andriy Yarmolenko, ten dvěma góly řídil, pro nás velmi potěšující, výhru 3:1 West Hamu na hřišti Evertonu a celkem si zapsal 13 soutěžních bodů.

Hned tři kluby dodaly do nejlepší jedenáctky kola dva hráče. Bournemouth vedle Frasera ještě Kinga, který si díky gólu a asistenci připsal 12 bodů. WHU spolu s Yarmolenkem přidává Arnautovice, za gól a asistenci také 12ti bodového. Třetím týmem je Manchester City, který má v TOP11 brankáře Edersona s čistým štítem a sedmi body a také Davida Silvu, který se jednou brankově prosadil.

Smolař kola?

V tomto kole vybrat tu nejsmolnější prohru není těžké. Liverpool_Svk ještě do  nedělního duelu suverénně vedl díky skvělým Hazardovi s Aguerem. Přesto nakonec prohrál a to jen díky náhradníkovi soupeře.

Šťastňák kola?

Tím soupeřem jsem byl já, FC Xabi City. Dlouho to vypadlo na mou porážku, no šťastně zvolený Arnautovič svým gólem a asistencí skvěle nahradil nenastoupivšího Bena Daviese a svými 12ti body otočil skóre tohoto kola.

Jak dopadly souboje v naší H2H lize?

Jaké zápasy uvidíme v sedmém kole?

Určitě se máme i v tomto kole na co těšit, i  když nás žádný megašlágr nečeká. Kolo odstartuje v sobotních 13:30 londýnským derby Fulhamu s Watfordem. Odpoledne nás čeká náš vrchol kola, kdy na Anfieldu přivítáme Southampton. Sobotní den pak uzavře atraktivní souboj Brightonu s Tottenhamem. V neděli nás pak od 14:30 čeká další londýnské derby mezi WHU a Chelsea, kolo pak v 17:00 uzavře Arsenal, který na Emirates Stadium přivítá Everton.

Jen tak pro info, nezapomeňte, že zdarma můžete provést ve svém mužstvu 1 (pokud jste nevyužili změnu v prvním kole, můžete provést dvě)! změnu před třetím kolem, každá další změna bude ohodnocena -4 body do začátku zápasu. Střídání můžete dělat do sobotních 12:30, o hodinu později totiž startuje kolo zápasem Fulham-Watford. Změny po tomto čase se budou počítat až do následujícího kola, pokud jste s týmem spokojeni změny dělat nemusíte, jedna změna se vám přenese a pro třetí kolo pak můžete vystřídat až dva hráče! To je však strop, dále se změny nenačítají a třeba po 8 kolech nebudete moct vyměnit zdarma osm hráčů! Hodně štěstí všem!

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply