Oba Manchestery nebo Dortmund, Reds znají soupeře pro letní US Tour

V rámci přípravných zápasů americké Tour se hráči Liverpoolu dozvěděli své soupeře. Na horké letní večery se můžeme těšit například na Kloppovo bývalý Dortmund nebo oba kluby z Manchesteru.

Jürgen Klopp společně s klubem odhalili plány na letní přípravu. Po roční pauze, kde se Reds ukázali na Audi Cupu, zavítají Liverpoolští znovu na půdu Spojených států amerických. V horkých letních dnech, kde se každý z manažerů snaží do hráčů dostat ještě lepší fyzičku, si hráči zahrají přípravné zápasy mezi Dortmundem, Manchesterem United a také s aktuálními mistry PL – Manchesterem City.

Výsledek obrázku pro us tour liverpool city united dortmund

Reds si zahrají proti Kloppovo bývalému klubu na krásném Bank of America Stadium 22. července, které se pyšní 75. tisícovou kapacitou. Stadion je také domovem Caroliny Panthers, která se každoročně uchází o SuperBowl v NFL. Tour, která se odehraje v necelých 6 dnech, se poté přesune do New Jersey, kde sena domovském stánku New Yorku Giants, s kapacitou 82.000 míst, utkají naši hráči proti mistrovi Premier League – Citizens.

Nejvetší lahůdkou jak pro fanoušky tak hráče bude derby mezi Liverpoolem a Manchesterem United. Aby to mělo ještě větší nádech, odehraje se zápas na obrovském Ann Arbor Stadiu, který se pyšní kapacitou 113,934 diváků. Očekává se tedy plně vyprodaný stadion.

Související obrázek

(Ann Arbor stadium)

Letní pauza bude pro Reds náročná, po mistrovství světa, kdy Klopp určitě dopřeje hráčům, kteří reprezentovali klid, se hráči utkají před začátkem sezóny znovu v Dublinu, kde po minuloročním střetnutí s Atlethicem Bilbao, si to tentokráte rozdají s SSC Neapol. Zápas je naplánován na 4. srpna.

Ostatní účastníci US Tour: AC Milan, Arsenal, Atletico Madrid, Barcelona, Bayern Munich, Benfica, Chelsea, Inter Milan, Juventus, PSG, Real Madrid, AS Roma, Sevilla, Tottenham

Objevují se také informace, že by náš německý manažer rád odehrál také přípravný duel v jeho rodném Německu. Datum ještě nebyl oznámen, ale očekává se, že tento zápas v nejbližších dnech bude oznámen.

Pokud vše půjde jak má, Reds si také znovu po sezóně zahrají na domovské půdě naší U23. Respektive na stadionu Tranmere Rowers se určitě představí mladíci, kteří budou chtít zabojovat o místo pro nadcházející ročník PL.

 

2 Comments

  1. Zivel

    17. apríla 2018 at 22:00

    Super, tyhle přípravné turnaje mám rád, jenom teda na ponocování do 3 hodin se fakt netěším. Tehdy to review bylo nezapomenutelné 😀

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply