Odvrátená tvár futbalu. Dvaja idioti z radov Rimanov napadli fandu LFC

A ten bojuje o život 🙁 53-ročný priaznivec The Reds je po ataku dvojice fanúšikov (25 a 26 rokov) AS Rím v kritickom stave.

Na prvé semifinále sa nedostal, ani ho nevidel. 10 minút pred úvodným hvizdom sa totiž nemenovaný prívrženec liverpoolskeho FC dostal do slovnej a vzápätí aj fyzickej potýčky s dvomi náprotivkami z radov „Rimanov“. Incident sa odohral pred známym barom fans – Albert Pubom na Walton Breck Road v Liverpoole.

Talianov okamžite zatkli a obvinili z pokusu o vraždu. Podľa svedkov priamo z miesta incidentu zasiahli obeť opaskom do časti hlav.

Predpokladá sa, že potýčka, ktorá môže jednu zainteresovanú stranu stáť život, či privodiť trvalé zdravotné následky, nebola v rovine „nevinná obeť vs chuligáni“, v Liverpoole sa v deň zápasu „motalo“ kopec agresívnych fans, do éteru sa dostala aj informácia, že si to anglickí a talianski hooligans chcú medzi sebou vyriadiť ručne-stručne.

One supporter was pictured carrying a hammer on his way to the attack at Anfield

Blázon z radov fans AS Rím s kladivom v ruke! (foto: Daily Mail)

Podľa informácií, s ktorými aktuálne narába polícia, sa približne 80 fanúšikov rímskeho AS pobralo ulicami Liverpoolu vyprovokovať fyzický stret. K nemu napokon prišlo na Venmore Street neďaleko spomínanej Walton Breck Road. Fans tímu z „večného mesta“ boli vyzbrojení opaskami s kovovými časťami a hrotmi, nožmi a dokonca aj kladivami!

 Jeden z fans The Reds klesol po zápasu opaskom k zemi, okamžite mu bola privolaná lekárska pomoc, podľa informácií BBC mu zdravotníci poskytli zdĺhavú pomoc, čo neveští nič dobré.

11 Comments

 1. MengiCZE

  25. apríla 2018 at 10:08

  A teď jsem osobně zvedavej, jak se k tomuhle uefa postaví

  • Steeler

   25. apríla 2018 at 10:12

   čo s tým má uefa?

   • MengiCZE

    25. apríla 2018 at 11:45

    Kdyz řeší nase lahve hozene na bus city?

    • Steeler

     25. apríla 2018 at 11:50

     hej lebo sa to týkalo hráčov, ale bitka a ešte k tomu dohodnutá mimo zápasu a štadióna je nezmysel pre UEFU.

     • Zivel

      25. apríla 2018 at 12:04

      Asi tak, tohle si musí vyřešit klub a fans mezi sebou. Jen je škoda, že pár kretenu totálně degraduje vystupování a chování svého klubu – komunikace na soc. sítích, pocta hráčů obětem před zápasem atd.

      • Steeler

       25. apríla 2018 at 12:13

       tak ale živel vieš dobre, že sa to deje všade a ak sa ultras alebo hooligans skupiny dohodnu a pobij, všetci vedia do čoho idu… len škoda, že to takto dopadlo

       • kwop

        25. apríla 2018 at 13:13

        vzdy je vysoky predpoklad, ze ked si vypatlanci dokazuju, kto ma vacsie ego a nizsie IQ, ze to dopadne zle ..

        ps: vsak teraz na SVK vo finale hokejovej ligy sa tiez par totalnych idiotov vyznamenalo, ked vnikli do utrob bystrickeho stadiona a pobili sa tam s esbeskarmi ..

        • Steeler

         25. apríla 2018 at 13:22

         presne tak, takže to nie je také, že chudak alebo neviem čo. Ak to bolo dohodnuté a súhlasili obe strany, tak čo už. Sami to chceli

 2. JURAJ

  25. apríla 2018 at 12:23

  Pánove, na Juraja?
  A čo v Ríme, pred odvetou, oko za oko ?
  Radšej tam neísť.

 3. MengiCZE

  25. apríla 2018 at 12:58

  Jenze tahle bitka pred anfieldem dohodnuta nebyla navic to bylo 2v1

 4. kwop

  25. apríla 2018 at 13:16

  ASR sa ospravedlnil

  http://www.asroma.com/en/news/2018/4/as-roma-official-statement-

  len ktovie, ci to bude stacit na zachranu zdravia/zivota toho chlapika .. lebo na to, aby si niekto nehonil ego na dokazovani si, kto dalej dosti, tak na to mozu pokojne prist o zivot stovky ludi .. taketo hovada v spolocnosti stale pretrvaju ..

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply