Prestupová zima 2019: Ejaria do konce sezóny v Readingu

1.1. 2019 sa otvára zimné prestupové okno 2019. Liverpool tak až do konca prvého mesiaca nového roka môže realizovať riadne prestup i hosťovania. AKTUALIZOVANÉ!!

čas do refreshu:

Prišli

(-) -

Odišli

(2) Nathaniel CLYNE - Bournemouth (hosťovanie), Dominic SOLANKE - Bournemouth (£19 m), Ovie EJARIA - Reading (hostování)

INFOSTREAM

7.1. 2019

LOAN Ovie Ejaria se dlouho v Liverpoolu neohřál. Po návratu z hostování ve skotském Rangers se dohodl na dalším hostování. Do konce sezóny tentokráte bude oblékat dres druholigového Readingu.

4.1. 2019

DEAL Dominic Solanke opúšťa Liverpool. Niekdajší skvelý juniorský strelec Chelsea sa v prvom tíme The Reds definitívne nepresadil a Anfield opúšťa, aby začal novú skúsenosť v Bournemouthe. The Cherries za neho zaplatili £19m, čo je o 16 viac ako stál Merseysiders.

Každopádne, veľa zdaru, Dom, snáď svoj potenciál napokon rozvinieš.

B´mouth tak dojitým dealom Solanke – Clyne potvrdil, že má s Liverpoolom dobré vzťahy, za Kloppovej éry už z kádra The Reds získal Ibeho i Brada Smitha.

LOAN DEAL Nathaniel Clyne nedohrá sezónu v Liverpoole. Anglický pravý bek, ktorý v tejto sezóne z časti aj kvôli zdravotným problémom nedostával v prvom tíme LFC šancu, sa sťahuje na hosťovanie do konca 2018/19 do Bournemouthu.

2.1. 2019

HOSŤOVANIE Portugalský ofenzívny univerzál Rafael Camacho, ktorý hráva za U23 a v letnej príprave dostal šancu aj v prvom tíme LFC, by sa mohol sťahovať domov do Lisabonu.

O jeho služby prejavil záujem Sporting CP, vôbec prvý tím 18-ročného futbalistu, za ktorý hral.

SCP chce s Liverpoolom vyjednať, aby v kontrakte o hosťovaní bola aj klauzula o následnej kúpe v lete 2019.

3.12. 2018

HOSŤOVANIE Manažér Crystal Palace Roy Hodgson potvrdil záujem o Dominica Solankeho. Anglický mladík neodohral aj pre zdravotné problémy v tejto sezóne za prvý tím LFC ani minútu.

V prípade presunu do Selhurst Parku by šlo o hosťovanie do konca sezóny.

„Najprv sa ale musíme uistiť, že ho vôbec sem dokážeme na hosťovanie priviesť,“ povedal Hodgson. „Ak ho ale Steven (Parish – prezident CP, pozn.) zmienil, je zrejmé, že o neho máme záujem. Dom je overený strelec, čo potvrdil na všetkých mládežníckych úrovniach v Chelsea i národnom tíme Anglicka. Ak by prišiel ku nám, posnažím sa, ako dokázať, že sa môže presadiť aj v Premier League,“ pokračuje ex-kouč LFC.

28.12.2018

KONTRAKT Mladý holandský krídelník Bobby Adekanye nepredĺži s The Reds kontrakt, a tak sa už v lete 2019 bude z Liverpoolu porúčať.

Šikovný mladík, ktorý hráva za U23, sa už pred časom vyjadril, že by si v budúcnosti rád zahral za Barcelonu (práve z nej do LFC prišiel), preto neprekvapuje, že sa rozhodol v kariére nepokračovať pri rieke Mersey.

O služby Adekanyeho má reálny záujem rímske Lazio.

HOSŤOVANIE Očakáva sa, že tínedžer Ben Woodburn, ktorý sa v Sheffielde United absolútne nepresadil, zruší svoje sezónne hosťovanie v tomto drugoligovom tíme a vráti sa späť do LFC.

 

 

1 Comment

  1. emil

    4. januára 2019 at 22:49

    Na twitteri som cital ze Edwards preda aj pohar vody topiacemu sa. 19M za Solankeho je biznis jak svina!

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply