Prestupové okno, leto 2018: Emre Can do Juve a Flanagan do Rangers!

Letné prestupové okno je niečo, čo púta záujem väčšiny fans, my vám prinášame aktualizovaný článok, kde sú všetky dôveryhodné info pokope. AKTUALIZOVANÉ!!

čas do refreshu:

Prišli

(2) Naby KEÏTA (Lipsko, £52.75m), FABINHO (Monaco, £43.5m)

Odišli

(4) Yan DHANDA (junior, Swansea, zadarmo), Ovie EJARIA (junior, Rangers FC, hosťovanie), Emre CAN (A-tím, Juventus FC, zadarmo), Jon FLANAGAN (A-tím, Rangers FC, zadarmo)

Pozor! Otvára sa letné prestupové okno 2018, ako s ním naloží LFC?

INFOSTREAM

21.6.2018

OUT Liverpoolsky odchovanec Jon Flanagan sa upísal Rangers FC. Bude hrávať pod vedením Stevena Gerrarda.

OUT Už je síce dlhšie známe, že Emre Can opustil po vypršaní kontraktu LFC, aktuálna info ale vraví o tom, že podpísal kontrakt s Juventusom a už bol aj oficiálne predstavený.

 

9.6.2018

FAIL Snaha o zisk Nabila Fekira z Lyonu zdá se býti marná. Francouzský klub na svém webu uvedl, že ukončil jednání s LFC.

8.6.2018

OFF Emre Can a Jon Flanagan opúšťajú LFC po skončení ich kontraktov zadarmo. Rovnako aj juniori Toni Gomes, Paulo Alves, Mich’el Parker, Jordan Williams, Anthony Glennon, Jordan Hunter a Harvey Whyte.

7.6.2018

LFC U23 Ovie Ejaria podpísal nový dlhoročný kontrakt s LFC. Zároveň sa pripojí na ročné hosťovanie do tímu Rangers FC, ktorý vedie Steven Gerrard.

1.6. 2018

OFF Fitness kouč Jordan Milson opúšťa po 8 rokoch LFC a ďalej bude po boku Gerrarda pôsobiť v tíme Rangers FC.

28.6. 2018

A-TEAM Defenzívny záložník Monaca Fabinho prestupuje do LFC, kde podpísal 5-ročný kontrakt. Francúzom do pokladnice ide £43.5m.

LFC nakúpil v Monacu, nejde však o Lemara. Prichádza defenzívny záložník

25.6. 2018

A-TEAM Jeden z majiteľov LFC Tom Werner, ktorý je zároveň aj prezidentom klubu, vyhlásil, že nech finále Ligy majstrov dopadne akokoľvek, želaná investícia do kádra príde.

Liverpool? Prečo nie! Fekirov transfer sa deje, Klopp chce posilniť zálohu

U23 Šikovný ofenzívny futbalista Yan Dhanda opúšťa LFC a bude hrávať za Swansea. „V Liverpoole som nedostal šancu v prvom tíme, a tak som šiel ďalej. Verím, že vo Swansea to bude iné,“ povedal po podpise kontraktu s „labuťami“.

3 Comments

 1. robroy

  28. mája 2018 at 22:02

  Rad by som videl ten zoznam, kde má Jurgen spísané potencialne posily, kt. by mali teoreticky zmenit adresu a názov „obce“ na Liverpool.

  Samozrejme tých mien tam musí mat viac, však niektorých uchmatne konkurencia, tak moznosti výberu musi byt viac. Budem rád ked káder doplnime ešte pred šampionátom v RF a príprava aj s nováčikmi sa môže začat..

  A škoda našej januarovej pasivity, to že sa nám zrania počas sezony vážne 2 – 3 hráči, sa počitat musí. rozložit nákupy na 2 obdobia, využit moznosti trhu sa mne vidí rozumnejšie, ako stiahnut sa do ulity, jasné, januari je zlá konštelacia hviezd.

  Ktovie ako by sme dopadli vo finále, ak by sme mali polroka zapraxovanú náhradu za Oxa, či Coutsa, alebo Emre Cana, či Lallanu ?

  Ulita je ulita, darmo FSG si o tom vie svoje..

 2. kwop

  9. júna 2018 at 22:15

  Tragikomédia nazvaná LFC na transfer markete nemá konca.. A to vcera kopec fans chcelo Edwardsovi postaviť sochu.. Tento klub.. Bože môj..

 3. robroy

  9. júna 2018 at 22:26

  Pod „lupu“ sa dostalo Fekirove zranené koleno 🙁

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply