Priestor pre súpera: Máme na to, aby sme LFC porazili

Aktuálny predzápasový rozhovor s fandom najbližšieho súpera (s Bournemouthom hráme v sobotu 8.12. o 13.30) bude rýchlovka. Teda nie taká, aká vám pri prečítaní si tohto slova napadla, ale slovná 😉

Dennis Hughes žije v Londýne, je ale výrazne aktívny na fórach týkajúcich sa AFC Bournemouth. Tak som ho oslovil a urobil rýchly rozhovor.

Prečo práve The Cherries?

Prečo nie? 🙂 Mám rád futbal, pochádzam z B´mouthu, je to teda jasné.

Porazíte Liverpool?

Jasná vec. 🙂 Máme dobrý káder, v tíme je pohoda, máme na to, aby sme porazili aj tak silný tím, ako je LFC. Navyše, sa mi zdá, že ten sa v poslednej dobe herne trápi.

Navyše sme ešte v tejto sezóne v súbojoch s tímami z TOP 6 nebodovali.

Doposiaľ to ale z 13 pokusov vyšlo len raz.  V pamätnom zápase spred dvoch rokov ste The Reds porazili 4:3 gólom zo samého záveru, pričom hostia viedli 2:0 aj 3:1. Je tento silný tímový duch v kabíne aj aktuálne?

Určite. Stačí sa pozrieť na výsledky. Dali sme 4 gól Leicestru, rovnako tak na trávniku Watfordu, o gól menej na štadióne WHU a síce sme prehrali s Arsenalom, Chelsea, Man Utd i Man City, ale súperi mali s nami reálne problémy.

Eddie Howe alebo Jürgen Klopp?

Eddie. Ale keď sa ten raz rozhodne ísť do Realu Madrid, tak sa nebudem Nemcovi brániť. :))

Koho z hráčov LFC by si uvítal v kádri?

Vak to je jasné, odchovanca Lallanu.

Ber si ho .. 😉

 

1 Comment

  1. robroy

    7. decembra 2018 at 22:22

    Dalšia tak trochu „uletená“ debata, tuto si v závere zvládol bravurne.. neodpustím si však poznámočku, že 4 goly už určite nedostaneme..

    Problemom bude, že Adama bude chciet vedenie predat za podobné peniaze za aké k nám prišiel.. Neriešitelné…

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply