Priestor pre súpera: Som toho názoru, že hráči nemali čas sa zohrať

Zápas s Fulhamem na nedělní oběd. I fanoušek Fulhamu ví, že to určitě bude těžký zápas a podělil s námi o rozhovor.Československá Facebooková stránka Fulhamu FC a její nejaktivnější člen Samuel, si pro náš web udělal čas a
v rubrice priestor pre súpera nám odpověděl na několik otázek.

(11.11.) Premier League 2018/19 - 12. kolo, Anfield, Liverpool

LIVERPOOL FC - Fulham FC, 13.00


pohľad súpera: Hráči nemali čas sa zohrať
postavenie v lige: 3. vs 20. v Premier League
rozhodca: Paul Tierney
duel ponúka: Digi Sport 4 (CZ/SK)

Samueli ahoj, ještě jednou díky za tvůj čas nám odpovědět na pár otázek. Tak hned pojďme k první. Proč právě podpora Fulhamu? V Londýně je mnoho dalších týmů a přiznám se, že moc lidí, co fandí právě černobílým, neznám. Jak si se k Fulhamu dostal?

V prvom rade ďakujem za interest a mediálny záujem z Vašej strany. Odvtedy ako sledujem futbal a Anglickú ligu, tak mi boli vždy londýnske kluby Arsenal a Chelsea absolútne nesympatické kluby. Nikdy som nemal rád kluby s veľa peniazmi, skôr mi boli sympatické kluby, ktoré až tak neinvestovali do kádra, ale dávali možnosť svojim odchovancom. K Fulhamu som sa dostal v skupinovej fáze Európskej ligy, kde mi vtedy prišli ako sympatický a bojovný tím a klub. Táto sezóna vyústila až do Finále EL, kde sa prehralo po penaltách s Atleticom Madrid.

Minulá sezóna byla pro vás v Championship úspěšná, a tak ste si zaslouženě dopřáli postup do PL. Přesto, že jste ale na přestupech minuli takřka 100. miliónů liber se momentálně krčíte na posledním místě tabulky a experti vás pasují jako hlavního adepta na sestup. Kde ty vidíš důvody za špatný start do sezóny?

Ťažko povedať kde je chyba, káder sa obmenil, prišlo veľa nových hráčov ci už prestupom alebo hosťovaním. Som toho názoru, že hráči nemali čas sa zohrať. Aktuálne máme 3 hráčov v základnej 11, ktorí prišli na hosťovanie a po sezóne opustia náš tím. Uvidíme časom, či sa chalanom začne dariť, popripadne po nejakej zmene trénera.

Související obrázek

Pokud ještě dodám k předešlé otázce… Máte přece Schürleho, Sessegnona a další hráče, kteří přece by to mužstvo měli táhnout. Proč to tak není?

V Andrem Schurrlem moc nevidím potenciál, keďže už raz v PL hral v drese Chelsea, podľa môjho názoru na to nemal. Sessegnon je skvelý mladý, ale zatiaľ ešte nie moc skúsený hráč, tak aby vedel prevziať liderstvo v tíme. Čo sa týka celého tímu, tak si myslím, že nám chýba líder.

V neděli zavítáte na Anfield, kam jedete asi s možností pouze překvapit. Vidíš nějakou možnost, jak obrat Liverpool o body? Přece jen se teď nenacházíme v nejlepší formě. Snažit se útočit, nebo hlavně ze zabezpečené obrany?

Určite sa snažiť útočiť a trošku zatlačiť na pílu proti Liverpoolu, ktorý teraz nieje v moc oslnivej forme. Určite na ich psychiku môže zahrať aj prehra z posledného zápasu skupinovej fázy LM s Cervenou Zvezdou Belehrad.

Související obrázek

Poslední otázka. Pokud by sis mohl vybrat jednoho hráče LFC do Fulhamu koho bys tam rád viděl? Já musím odpovědět, že z Fulhamu už několik sezón pokukujem po Sessegnonovi, ale bohužel Fulham stále odolává.

Páči sa mi mnoho hráčov, ale osobne si myslím, že by to mala byť nejaká silná liderska osobnosť do obrany v podobe Lovrena alebo Van Dijka.

Děkuji za tvůj čas a přeji mnoho úspěchů do dalšího průběhu ligy.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply