Rady a tipy. Kde pozerať zápasy LFC naživo a kde si ich stiahnuť?

Poďme teraz na pomocníka fanúšika LFC, ktorý chce svoj tím vidieť live a nemá k dispozícii dostupné televízie, ktoré majú práva na tú či onú súťaž, prípadne tie duel nevysielajú.

V zásade platí, že na internete sa dá nájsť každý zápas The Reds, každý sa dá pozerať naživo (samozrejme, raz za čas, prakticky raz za niekoľko mesiacov, keď sa hrá proti tímu napr. z 3. či 4. ligy, príde hluchý moment a žiadne telka duel nedáva, ale to je skôr výnimka).

Čo potrebujem?

Celkom isto rýchly internet, minimálne 5 MS/s pripojenie, ideálne je ale vyššie (napr. 20). Neplatí ale, že čím rýchlejší internet, tým bude prenos lepší. Kvalita streamových prenosov totiž záleží od samotnej kvality streamingu toho, kto ho poskytuje. Teda, ak je ten slabý, môžete mať aj lepší internet ako NASA a zápas vám bude sekať či bude v slabej kvalite.

Príslušné programy. Určite Flash player, Sopcast, Ustream, AceStream a ďašie. Len pomocou nich si budem môcť daný prenos spustiť.

Live stream weby

ZOZNAM ACE STREAM linkov na TV, ktoré dávajú futbal

– streamsports.me

liverpoolfc.com — počas zápasov nájdete na oficiálnom webe live komentár aj live match centre s textovou aktualizáciou priebehu zápasu. TV prenosy ale nečakajte, resp. len prípravné duely áčka a vybraté súťažné v podaní U21 či U18. A potom ešte exhibície a pod.

– livetv.sx

– totalsportek.com – Premier League a Liga majstrov – nasledujte inštrukcie a nemáte problém 🙂 PS: je to platená služba

– wiziwig.to — populárna stream website Wiziwig je už od januára 2014 pasé. Dôvodom je možná vysoká pokuta za porušovanie TV práv, keďže streamovanie samo o sebe nie je úplne legálne. Teda, keď sa bavíme o streamovaní finančne nákladných podujatí.

Ale k veci, je tu teda akási náhraška Wiziwigu, je ale o dosť slabšia.

livefootballol.me

– gofirstrow.eu

– rojadirecta. me

– crichd.tv – v ľavej lište sú linky na streamy Sky Sports, BT Sports a ESPN, čo sa určite počas sezóny zíde.

– sportlemon.org

– Dracula Stream

– allsport-live.net

– stream2watch.me

– VIP Box

CricFree

– crichd.in

– footballstreaming.com

streamgaroo.com

– liveprenosy.net

– ziveprenosy.cz

– matchdrama.com

livesporstreams

++++

Zoznam TV staníc, ktoré streamuje sopcast, konkrétne nás zaujímajú Sky Sports 1Sky Sports 2, Sky Sports 3Sky Sports 4, Sport1 RU, Sport 1 RU, Digi Sport 1 RO – 1, Digi Sport 1 RO – 2, Digi Sport 1 RO – 3, Digi Sport 1 RO – 4, Digi Sport 2 RO – 1, Digi Sport 2 RO – 2, Digi Sport 3 – 1,  Digi Sport 3 – 2, ktoré dávajú Premier League i domáce a európske poháre.

Kde si duel stiahnuť, pozrieť záznam

– videa.hu – treba síce vedieť po maďarsky, ale to problém nebude, veď si len stačí pomôcť vyhľadávačom priamo na stránke a highlights sú okamžite k dispozícii

TotalSportek  – kvalitné highlights.

– HooFoot

– matchhighlight.com

– FullMatches

– soccerhighlightstoday.com

– goalsarena.org

– footytube.com

reddit.com – fórum, kde si fans sharujú linky na sledovanie i stiahnutie zápasov

 

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply