Letná príprava 2018/19: Na úvod demolácia Chestru!

PreSeason obrázok

Liverpool vstúpil do predsezónnej prípravy demoličným víťazstvom nad Chestrom FC 0:7

1.polčas:

• začiatok zápasu a prvého polčasu prebiehal v tréningovom tempe
  • v 8. minúte mal prvý zákrok Loris Karius a zneškodnil šancu Chestru FC
  • v 10. minúte po faule na Wilsona Liverpool zahrával priamy kop ale Harry Wilson trafil len múr
  • 22. minúta znamenala občerstvovaciu pauzu a zvýšenie hlasu Jurgena Kloppa na hráčom Liverpoolu
  • v 24. minúte Divock Origi išiel sám na brankára, ale pokus nepremenil
  • otvoriť skóre mohol v 26. minúte Fabinho, no jeho pokus spoza 16 skončil na žrdi
  • 37.minúta znamenala zmenu skóre. Harry WILSON vsietil svoj prvý gól, kedy Moreno po neúspešnej strele poslal loptu pred prázdnu bránu, ktorú si našiel Wilson – 0:1
  • v 45.minúte Harry WILSON znova zmenil skóre zápasu. Curtis Jones poslal nádherný oblúčik za obranu a Wilson sa znova nemýlil – 0:2

2.polčas:

• 46.minúta hneď znamenala penaltu pre LFC. Sturridge poslal nádhernú prihrávku za obranu na Oja, ktorý bol faulovaný brankárom.
  • 48.minúta James MILNER presne zahratou penaltou otvára skóre druhého polčasu – 0:3
  • v 54.minúte zachoval v šestnástke chladnú hlavu Daniel STURRIDGE, ktorý klinickou strelou prekonal brankára – 0:4
  • rovnako aj 56.minúta znamenala gól LFC. Ryan KENT vystrelil spoza šestnástky ala Coutinho a prekonal brankára Chestru FC – 0:5
  • v 64.minúte zahrávali hráči Reds priamy kop, ale center Robertsona minul hráčov LFC a rovnako aj bránu domácich,
  • v 77.minúte Ojo vystrelil spoza šestnástky, ale brankára Chestru neprekonal
  • v 79.minúte sa radoval Danny INGS, kedy dostal pätičkou prihrávku od Milnera a presným volejom prekonal brankára – 0:6
  • 82.minúta znamenala šancu pre Milnera, no ten svoj druhý gól v zápase nepridal
  • v 88.minúte Daniel STURRIDGE uzavrel skóre zápasu, kedy spoza šestnástky znova klinickou strelou prekonal brankára – 0:7

(7.7.) príprava 2018/19, Deva Stadium, Chester

Chester FC - LIVERPOOL FC 0:7

góly: 38. H. Wilson, 45. H. Wilson (C. Jones), 48. Milner (pen., Ojo), 54. Sturridge (Keïta), 56. Kent (Robertson), 79. Ings (Milner), 89. Sturridge (Milner)