Rodgers našel nového asistenta u mládežnické reprezentace

Novým asistentem Brendana Rodgerse s největší pravděpodobností nebude ani Pako Ayestarán ani Sami Hyypiä. The Reds totiž rokují se současným trenérem anglické devatenáctky Seanem O’Driscollem.

Po odchodu Colina Pascoa a Mika Marshe Liverpool stále nezacelil díru v realizačním týmu. V posledních hodinách se ale objevují zprávy, že pravou rukou Brendana Rodgerse se stane Sean O’Driscoll.

Zítra (1. 7.) čerstvě osmapadesátiletého Angličana váže smlouva s Football Association, pod jejíž hlavičkou od loňského podzimu trénuje mládežnické hráče do devatenácti let.

O’Driscoll strávil jako hráč nejdelší dobu v dresu ligového nováčka Bournemouthu, kde také započal manažerskou kariéru. Po šesti letech strávených na jihozápadu Anglie následovala pětiletka u Doncaster Rovers. Poté už ale O’Driscoll zažil pouze krátké anabáze u Crawley Town, Nottingham Forest a Bristol City. Brendan Rodgers se nicméně domnívá, že Sean O’Driscoll je jedním z nejlepších trenérů v zemi, a proto bude posilou pro liverpoolský realizační tým.

Rodgersovu partu by mohl rozšířit také Pepijn Lijnders, který by se měl k hlavnímu týmu přesunout od liverpoolské U16. Tento Nizozemec prošel PSV Eindhovenem nebo FC Portem a pomáhal ve vývoji například nové posile Manchesteru United Memphisu Depayovi.

 

Zdroj: dailymail.co.uk

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply