Slova manažera po zápase s Hoffenheimem

Jürgen Klopp vyjádřil spokojenost s výkonem některých hráčů po zápase s Hoffenheimem a duel hodnotí jako těžkou zkoušku před víkendovým zápasem s Crystal Palace.

Kdyby mi někdo řekl, že večer vyhrajeme, tak by sem akceptoval jakýkoli výsledek. I 8:7. S hodně věcmi jsem byl dnes spokojený. Je opravdu těžké hrát proti Hoffenheimu a ještě k tomu doma. Ani nevím kdy tu naposled prohráli. Mají jasný plán hry, ale dokázali jsme jim ho zabít. Měli jsme hodně šancí, které mohli ukončit zápas, ale soupeř měl to samé. V druhém zápase potřebujeme Anfield a naše fanoušky. Těším se na další noc na Anfieldu.

Německý kormidelník především chválil duo Mignolet – TAA. Na adresu druhého zmiňovaného padaly otázky hlavně o skvělém premiérovém gólu.

Musím říct, že v 18 letech mít takovou důvěru, že můžete zahrávat přímý kop je spíše zajímavé než super. Na tréninku však jeho technika je vidět a bylo jen otázkou kdy se o to pokusí. Jordan byl dlouho zraněn a ten cit pro přímé kopy mu zatím chybí jinak by to nejspíš kopal právě on. Byl to pro něj intenzivní zápas, je ještě hodně věcí co se učí, ale zvládl to dnes skvěle takže vše OK.


Na otázku ohledně chycené penalty Simona Klopp odpověděl pro někoho až překvapivě.

Simo dokázal, že je skvělý brankář, měl několik zákroků, které zachránili tým od prohry. Chycená penalta je vždy super, ale hlavní zásluhu na tom má trenér brankářů John Achterberg, který Simonovi poradil ať zůstane stát v centrální pozici.


Výsledek obrázku pro liverpool hoffenheim mignolet penalty

Na závěr tiskovky také Klopp řekl pár slov k obranné čtveřici.

Jsem spokojený s tím jaký výkon obrana předvedla, chyby budou vždy no dnes jsme byli koncentrovaní až do konce což je OK.pár slov admina: Milý Kloppe pokud se ti zdá, že naše obrana byla ok tak si asi nebyl jediný, kterém se nepotila celá část těla posledních 10 minut. Pokud opravdu s tímto týmem hodláme hrát celou sezónu dobře to nedopadne…

2 Comments

 1. robroy

  16. augusta 2017 at 18:42

  Pri odvete predkola LM s Hoffenheimom na Anfielde, nás nečaká nič lahké… Nemci budú chciet zvrátit celkový výsledok a budú hrať ako blázni, ak sa im opäť pridá tak „prajný sudí“, ako bol včera hollandan, tak nečakaná dráma bude na dohlad..Domáce zápasy dokážeme občas hrať laxnejšie, než tie, vonkajšie..

  Teší, že Trent to včera zvládol, ešte väčšiu bravuru, mu kazí jasný podiel na inkasovanom gole.. Trojzáprah v predu je pýchou kádra LFC, velké škoda, že len útok sa môže pýšiť týmto prívlastkom.

  Obrana je už dlhšie na prd, pri uplne neistom Lovrenovi, zneistel aj Matip a Moreno nieje a nebude žiadny A. Riise. No ale že záloha je tak mizerná aj so mnou chváleným Hendersonom, som neveril.. Náš kapitán nemal snád jeden prospešný záťah na ihrisku, za tú hodinu čo hral.. Nechce sa mi veriť, že to nikto nevidí… Však hrá väčšie nič, čo hral Leiva..

  Najväčší minusom však je situacia okolo Phillipha Coutinha, situácia, o kt. tunajšie „publikum“ nič konkrétne nevie.. Čas ale plynie a ked Barca na poslednú chvilku ziska to, čo chce. Náhrada pri našej šikovnosti už nepríde, lebo sa nestihne… To však isto niekomu vadiť ani nebude..

  Takto „posilnený“ budeme hrať 3 – 4 súťaže..Dokedy to bude „baviť“ KLoppa ???

 2. kloppinho

  17. augusta 2017 at 2:52

  Toto je dobré:))
  Manažer Reds byl po těsném vítězství, které jeho týmu zaručuje velmi dobrou výchozí pozici do domácí odvety na Anfieldu, spokojen. „V defenzivě jsme hráli dobře, protože to byl vlastně plán: nechat je hrát v prostorech, ve kterých nebyli pro nás nebezpeční,“ prohlásil po zápase Klopp.

  Tohle vyjádření se ale příliš nezamlouvalo Nagelsmannovi, který si ve své reakci nebral vůči svému krajanovi servítky. „Nesouhlasím s tím. Často jsme měli míč v nebezpečných prostorech. Musel to říct a bránit svůj tým. Přece neřekne: Hoffenheim hrál dobře a my jsme hráli hovno,“ prohlásil ostře teprve třicetiletý kouč.

  „Odehráli jsme dobrý zápas, hlavně v prvním poločase jsme měli vyložené gólové příležitosti. Gnabry měl dvě dobré šance, pak tu byla penalta, která byla nešťastně kopnutá. Soupeři jsme moc protiútoků nedovolili, ale potom přišel smolný přímý kop Liverpoolu. U druhého gólu se radoval Milner, ale jeho střela byla sražená. Nebyli jsme horším týmem, pouze tím méně šťastnějším,“ konstatoval.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply