Šťastný Nový Rok 2017 !

Opět nám rok uplynul jako voda a my se s ním můžeme loučit nejlepším možným způsobem. 

Reds totiž zakončí rok 2016 Megašlágrem s Manchesterem City, který statruje v 18:30 SEČ a jak lépe, než ziskem tří bodů se naladit na večerní oslavy a příchod nového roku?

S jakým rokem se vůbec loučíme? Řekl bych že s úspěšným. V Premier League jsme sice nedosáhli ani na pohárové pozice, dostali jsme se ale do finále Europa League a řekl bych, že to úspěchem je.

Navíc na podzim jsme v Premier League prohráli pouhé dvě utkání a můžeme tak přečkat Nový Rok na druhé příčce tabulky (záleží na duelu s Citizens)

Dlouho jsme se bavili o tom, že by nebylo špatné z Anfieldu opět udělat nedobytou tvrz, řekl bych, že se to Kloppovi povedlo. Reds tento rok na domácím hřišti podlehli pouze Manchesteru United a Stoke (oba zápasy 0:1 a oba ještě v lednu), od té doby ani ťuk.

Celkově hráči Reds odehráli v roce 2016 57 soutěžních zápasů. Do tabulek si zapsali rovných 30 vítězství, 15 remíz a 12 porážek, nutno podotknout, že hned deset jich bylo v jarní části.

My, fanoušci Reds jsme mohli radostí zvednout ruce nad hlavu po vstřeleném gólu hned 120x !!  Naopak, míč se v síti za našimi brankáři třepotal 66x. Z těchto 57 soutěžních utkání jsme udrželi hned 19x čisté konto.

Tolik k menšímu statistickému shrnutí. Rád bych na závěr poděkoval celé redakci našeho webu, především pak Kwopovi, bez něhož by tento web neexistoval a bez něhož by v době neaktivity nás ostatních adminů dost možná zamrzl.

 

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply