Šťastný nový rok 2018 s lfcway.com

Ďalší rok je za nami, ďalších 12 mesiacov ste nám ukazovali priazeň, ďalší rok sme na pravidelnej báze prinášali správy o The Reds, komentáre, názory, atď.

Pekný nový rok, priatelia lfcway.com. Beží to neskutočne, mnohí by ste vedeli rozprávať. Každopádne, redakcia lfcway.com, česko-slovenského webu fanúšikov Liverpoolu FC, ktorý je na scéne už vyše 9 rokov, vám želá pohodový rok 2018, veľa zdaru v osobnom i pracovnom živote.

V najbližšej dobe sa tu u nás na webe budeme snažiť, aby jeho obsah bol čo najlepší, budeme sa snažiť potláčať naše pracovné a súkromné aktivity natoľko, aby ste mali čo najčerstvejšie a najaktuálnejšie info o The Reds, budeme sa snažiť zlepšovať, pričom platí, že všetky výhrady, poznatky, pripomienky, nápady, ktoré máte, nám môžete adresovať buď v komentároch pod článkami, alebo potom na info@lfcway.com, prípadne lfcway@gmail.com.

V minulom roku sa ku nám do redakčného tímu pridali Steeler a MengiCZE, čo bola po čase úplne brutálna vzpruha, chalani ukázali, že ich Liverpool baví, že preň žijú a navyše sa neboja svoje názory „hodiť na papier“. Výsledkom ich pôsobenia je lepší, širší obsah lfcway.com i fakt, že nám so Xabi18 výrazne odľahlo, veď sme web snáď 2 roky ťahali vo dvojici, resp. so Živlom v trojici. Žiaľ, Švandíka už život zaviedol iným smerom, všetci mu ale prajeme len to naj, pre lfcway.com odviedol kus veľmi dobrej práce.

Táto pasáž navyše môže pôsobiť aj ako apel na tých, ktorí by tiež radi „pridali ruku k dielu“, ak teda vieš písať, chceš písať, baví ťa to, máš tu priestor. A vôbec sa neboj, uverejníme tu takmer všetko – každý názor, samozrejme sa musí týkať LFC a nemôže to byť zhluk nejakých čudných scestností. Pri skúsenosti s čitateľmi tohto webu ale máme väčšinou skúsenosť, že toto nehrozí.

OK, na záver poďakovanie vám všetkým, ktorí sem chodíte, ktorí nám dávate dôvod na to, aby lfcway.com existoval. Pekný nový rok teda ešte raz, priatelia, menej sa hádajme a viac fandime a rozvíjajme značku lfcway.com i komunitu fans. Nejaké zrazy v 2018 aspoň na menšinovej báze budú a ktovie, možno sa pritrafí aj niečo väčšie. Stačí prejaviť záujem a máme tu pár aktivistov, ktorí sa toho radi chytia.

2 Comments

  1. robroy

    1. januára 2018 at 12:38

    Štastný Nový rok prajem aj ja redakcii a čitatelom LFCWAY. Hadam bude lepším a úpešnejším rokom, ako bol ten minulý v súkromnom aj športovom živote, hlavne LIverpoolu FC.

  2. kloppinho

    1. januára 2018 at 12:48

    Na lepšie zajtrajšky.. Čin čin

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply