SuperMario je blízko k odchodu. Na hosťovanie ho chce zobrať pre LFC dobrý známy

Pred rokom stál klubovú pokladnicu £16m, dnes je definitívne odpísaný. Mario Balotelli podľa všetkého ukončí svoju liverpoolsku anabázu so štatistikou 28 zápasov – 4 góly.

V lige dal pritom len jediný, nastúpil v 16 stretnutiach, dá sa teda povedať, že za každý Talianov štart v Premier League zaplatil Liverpool milión libier. Poriadny luxus, čo poviete?

25-ročný Palermčan sa ale aktuálne výrazne priblíži odchodu z klubu, resp. z Anglicka, veď na hosťovanie ho chce zobrať jeho predošlý zamestnávateľ AC Milan. V jeho drese strávil sezónu 2013/14 a v 43 dueloch dal skvelých 26 gólov.

V tomto kontexte je až neuveriteľné, ako Liverpool nedokázal z reprezentačného útočníka Talianska vyťažiť viac.

Brendan Rodgers a Mario Balotelli

Brendan Rodgers a Mario Balotelli

Na San Siro chce kontroverzného útočníka dotiahnuť tréner Siniša Mihajlović, ktorý ho pozná ešte z pôsobenia v konkurenčnom Interi, kde pôsobil ako asistent. Balotelli už medzičasom odletel z Anglicka do Verony a odtiaľ sa presunul do Florencie, kde začali rokovania o transfere.

The Reds majú na Rossoneri veľmi dobré spomienky, tie sa samozrejme týkajú famózneho obratu vo finále Ligy majstrov 2005, pri možnosti, že ACM zaplatí časť Balotelliho platu sa to nateraz pre tím od rieky Mersey zá ako dobrý deal.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply