Tipovačka 2018/19: Tipujeme zápas s Tottenhamem

Reds v sobotu po obědě hrají ve Wembley a je tu první zápas, kdy se možná tipy budou přiklánět i na stranu kohoutů.

V sobotu Liverpool nečeká nic snadného, proto je potřeba potvrdit první místo a nesetkat se zase s herní mizerií, kterou se Liverpool pyšní vždy po reprezentační pauze. JohnySheek bude potvrzovat první místo, ale díky zápasu s Leicesterem a mnoho trefeným výsledkům se soutěž dostává pomalu znovu na začátek.

Hrajte s lfcway.com o zaujímavé ceny. Je tu Tipovačka 18/19

Prvních 15 pozic můžete vidět níže. Celou tabulku pro informaci a svůj přehled si můžete aktuálně stáhnout jako xls dokument ZDE nebo základní pořadí a body pod tímto odkazem (přesune vás na skrytou stránku).TOTTENHAM HOTSPUR – LIVERPOOL FC

Už páté kolo Premier League je zde. Reds se jedou ukázat do Wembley. Nezapomeňte poslat své tipy!

Stačí len vyplniť nick, ktorý máš na lfcway.com a tip na výsledok. Pozor ale, tipujeme celkové skóre (nestačí napísať tip 1 – X – 2) a to kľúčom, napr. 2:1, kedy je to tip na výhru domácich. Ak dáš napr. 1:3, ale myslíš na výhru domácich, máš smolu. Proste, prvé číslo vo výsledku patrí domácim a druhé hosťom. Bodka.

Tiež si rozmysli ako skoro natipuješ, pretože opakované tipy už neberieme. To platí aj o sústredenosti pri vypĺňaní formulára.

!!!Tip zasielaj najneskôr deň pred zápasom. Berieme ich do polnoci. V deň duelu sa už nezarátavajú!!!Tip pro zápas Tottenham Hotspur - Liverpool FC (hraje se v sobotu, 15.9.2018 od 13:30) zasílejte nejpozději do pátku 14.9. 2018 do půlnoci!
Mail, který jste uvedli při registraci. Slouží ke kontrole soutěžícíhoAko tipujeme:

V ďalších takýchto článkoch bude v spodnej časti aj priebežné poradie účastníkov tipovačky. O čo sa hrá i ďalšie info sú pokope v tematickom článku.Pohled redaktora: (MengiCZE)

Proti kohoutům už jsme několikrát ztratili. Doufám, že se nebude opakovat debakl z minulého roku, ale Lovren hrát nebude, takže jsem o cosi klidnější. Zápas bohužel neuvidím z pracovních poviností, ale nic jiného než výhru neberu!Soutěžící co odeslali své tipy:

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply