Tipovačka: Krypdevoe před víkendem drží náskok 20. bodů

V sobotu čeká Liverpool těžký duel na půdě Arsenalu, promítnou se do toho i rozdílné tipy?

Tipovačka byla z důvodu pracovní vytíženosti vytvořena pro zápas s Cardiffem ve zkráceném konceptu, kde jsme vás ochudili o celý článek. Proto nyní pro zápas s Arsenal je tipovačka připravena na 100% a my se znovu těšíme na vaše tipy.

Už 14 kol jste tipovali do soutěže o hlavní cenu, a to vstupenku na zápas Liverpoolu do další sezóny. Přesto, že nejsme ještě ani ve třetině soutěže, tak momentálně první příčku drží Krypdevoe, kterému chyba obrany LFC a obdržený gól vzali 40 bodů a musel se tak spokojit pouze se 25 body. Celkový součet teda jeho bodů na prvním místě už je úctyhodných 325. Drží tak náskok 20 bodů před druhým MengiCZE, jenž se nehodlá s druhým místem spokojit. Druhou můzu vypadá to chytl Burton, který po 4 netipovaných zápas znovu naskočil do rozjetého vlaku a po dvou přesně tipnutých výsledcích se znovu hodlá vyšplhat nahoru.

Zápas s Arsenalem a správně promyšlený výsledek tedy může značně ovlivnit pořadí pořadí v tipovačce před dalším zápasem LM.

Hrajte s lfcway.com o zaujímavé ceny. Je tu Tipovačka 18/19Prvních 20 pozic můžete vidět níže. Celkové pořadí najdete pod tímto odkazem (přesune vás na skrytou stránku). Kompletní soubor najdete zdeArsenal FC – Liverpool FC

Další zápas Premier League. Liverpool se vydá do Londýna na Emirates. Dokáže tam brát všechny 3 body?

Stačí len vyplniť nick, ktorý máš na lfcway.com a tip na výsledok. Pozor ale, tipujeme celkové skóre (nestačí napísať tip 1 – X – 2) a to kľúčom, napr. 2:1, kedy je to tip na výhru domácich. Ak dáš napr. 1:3, ale myslíš na výhru domácich, máš smolu. Proste, prvé číslo vo výsledku patrí domácim a druhé hosťom. Bodka.

Tiež si rozmysli ako skoro natipuješ, pretože opakované tipy už neberieme. To platí aj o sústredenosti pri vypĺňaní formulára.

!!!Tip zasielaj najneskôr deň pred zápasom. Berieme ich do polnoci. V deň duelu sa už nezarátavajú!!!Napište nick, kt. máte na lfcway.com
Tip pro zápas Arsenal - LFC (hraje se v Sobotu 3.11 v 18:30 ) zasílejte nejpozději do páteční (2.11.) půlnoci!
Mail, který jste uvedli při registraci. Slouží ke kontrole soutěžícího


Ako tipujeme:

V ďalších takýchto článkoch bude v spodnej časti aj priebežné poradie účastníkov tipovačky. O čo sa hrá i ďalšie info sú pokope v tematickom článku.Kdo zaslal tip:

Krypdevoe
LFCPrague
MengiCZE
AR77
RobRoy
Jirka6454
Yogino
Maka
Marsur
Robbie66Fowler
netocil
Tominok
Kiralok
Shrly
Ardno01
Rasken66
Emil
Alex85
Burton
pedro8
Kloppinho
Ondris
Beardsley76
Trapy
susko
Bogi23

2 Comments

  1. Burton

    1. novembra 2018 at 11:19

    Len by som poopravil Mengiho.
    bodoval som nie po po 4 netipovaných ale po po 4 zletipovaných 🙂

    tipovanie mi nikdy nešlo …

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply