Tipovačka: Nikto neuhádol správny výsledok

Liverpool vyhral nad Burnley 3:1. Bol to strhujúci zápas a hlavne v 2. polčase to bol veľmi pekný futbal. Cez víkend nás čaká ďalší zápas. Čo vaše tipy na zápas na štadióneDean Court?

LFC prehrával a otočil z 1:0 na 1:3. Tri body zvonku a ďalšie víťazstvo je skvelá vizitka. Poďme sa zamerať na zápas v sobotu. Na Dean Court nastúpi Bournemouth proti LFC. Ako bude tipovať?

Hrajte s lfcway.com o zaujímavé ceny. Je tu Tipovačka 18/19

Prvých 20 pozícií môžete vidieť nižšie. Celkové poradie uvidíte na tomto odkaze. Kompletný súbor nájdete tu.

⇒ AFC Bournemouth – Liverpool FC  FC

Bournemouth bude mať podporu domácich fanúšikov a ako vieme, žiaden zápas Premier League nie je ľahký. Každý je dôležitý. Ako sa popasuje Liverpool na hosťujúcej pôde? Nezabudnite nám poslať tip!

Stačí len vyplniť nick, ktorý máš na lfcway.com a tip na výsledok. Pozor ale, tipujeme celkové skóre (nestačí napísať tip 1 – X – 2) a to kľúčom, napr. 2:1, kedy je to tip na výhru domácich. Ak dáš napr. 1:3, ale myslíš na výhru domácich, máš smolu. Proste, prvé číslo vo výsledku patrí domácim a druhé hosťom. Bodka.

Tiež si rozmysli ako skoro natipuješ, pretože opakované tipy už neberieme. To platí aj o sústredenosti pri vypĺňaní formulára.

!!!Tip zasielaj najneskôr deň pred zápasom. Berieme ich do polnoci. V deň duelu sa už nezarátavajú!!!Napište nick, kt. máte na lfcway.com
Tip pro zápas B´mouth - LFC (hraje se v sobotu 8.12.2018 v 13:30 ) zasílejte nejpozději do páteční (7.12.) půlnoci!
Mail, který jste uvedli při registraci. Slouží ke kontrole soutěžícího


Ako tipujeme:

V ďalších takýchto článkoch bude v spodnej časti aj priebežné poradie účastníkov tipovačky. O čo sa hrá i ďalšie info sú pokope v tematickom článku.Kto zaslal tip:

10 Comments

 1. pedro8

  6. decembra 2018 at 12:59

  všimol som si chybu, ale možno sa mýlim -> ak Kwop tipoval skutočne 1:2, mal získať 25 bodov namiesto uvedených 20tich, nie? 😉

 2. kloppinho

  6. decembra 2018 at 15:23

  Ja som asi 10x tipoval 3:1 a teraz som dal 2:1, už som si myslel že to mám v kapse prvýkrát za 50b ale prišiel smrtiaci brejk…

 3. Yogino

  7. decembra 2018 at 16:59

  Viete mi povedať či som poslal svoj tip? Neviem si spomenúť, ďakujem.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply