Tipovačka: Po Fulhame sa zmenilo poradie

Po výhre nad Fulhamom a po reprezentačnej prestávke chcú hráči LFC pokračovať v dobrých výsledkoch. Nezabudnite poslať tipy.

Povinné víťazstvo proti Fulhamu je za nami a LFC sa chystá na svoj ďalší zápas. Watford nemôžeme podceniť, dúfajme, že Liverpool urobí dobrý výsledok. Ako budete tipovať?

Hrajte s lfcway.com o zaujímavé ceny. Je tu Tipovačka 18/19Prvých 20 pozícií môžete vidieť nižšie. Celkové poradie uvidíte na tomto odkaze. Kompletný súbor nájdete tu.Tipovacka LFC⇒ Watford FC – Liverpool FC 

Ďalší zápas Premier League vie v srdciach fanúšikov vzbudiť vášeň. Dokáže Liverpool domácemu Watfordu zobrať všetky tri body?

Stačí len vyplniť nick, ktorý máš na lfcway.com a tip na výsledok. Pozor ale, tipujeme celkové skóre (nestačí napísať tip 1 – X – 2) a to kľúčom, napr. 2:1, kedy je to tip na výhru domácich. Ak dáš napr. 1:3, ale myslíš na výhru domácich, máš smolu. Proste, prvé číslo vo výsledku patrí domácim a druhé hosťom. Bodka.

Tiež si rozmysli ako skoro natipuješ, pretože opakované tipy už neberieme. To platí aj o sústredenosti pri vypĺňaní formulára.

!!!Tip zasielaj najneskôr deň pred zápasom. Berieme ich do polnoci. V deň duelu sa už nezarátavajú!!!Napište nick, kt. máte na lfcway.com
Tip pro zápas Watford - LFC (hraje se v Sobotu 24.11 v 16:00 ) zasílejte nejpozději do páteční (23.11.) půlnoci!
Mail, který jste uvedli při registraci. Slouží ke kontrole soutěžícího


Ako tipujeme:

V ďalších takýchto článkoch bude v spodnej časti aj priebežné poradie účastníkov tipovačky. O čo sa hrá i ďalšie info sú pokope v tematickom článku.Kto zaslal tip:

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply