Tipovačka: Poradie sa po Merseyside derby nemenilo

Mersyeside derby dopadlo pre LFC viac než výborne. Zázračným gólom Origiho zo samého záveru The Reds vyhrali. Tentokrát čaká zverencov Jurgena Kloppa súper z Burnley.

Výhra na Anfielde má chuť zázraku. Vyhrať samotným gólom v poslednej sekunde zápasu, to je pre fanúšikov veľký sen! Ako budete tipovať ďalší zápas?

Hrajte s lfcway.com o zaujímavé ceny. Je tu Tipovačka 18/19

 

Prvých 20 pozícií môžete vidieť nižšie. Celkové poradie uvidíte na tomto odkaze. Kompletný súbor nájdete tu.

 

 

⇒ Burnley FC- Liverpool FC  FC

Burnley netreba podceniť. Rozhodne to nebude ľahký zápas. Ako sa popasuje Liverpool na hosťujúcej pôde? Nezabudnite nám poslať tip!

Stačí len vyplniť nick, ktorý máš na lfcway.com a tip na výsledok. Pozor ale, tipujeme celkové skóre (nestačí napísať tip 1 – X – 2) a to kľúčom, napr. 2:1, kedy je to tip na výhru domácich. Ak dáš napr. 1:3, ale myslíš na výhru domácich, máš smolu. Proste, prvé číslo vo výsledku patrí domácim a druhé hosťom. Bodka.

Tiež si rozmysli ako skoro natipuješ, pretože opakované tipy už neberieme. To platí aj o sústredenosti pri vypĺňaní formulára.

!!!Tip zasielaj najneskôr deň pred zápasom. Berieme ich do polnoci. V deň duelu sa už nezarátavajú!!!Napište nick, kt. máte na lfcway.com
Tip pro zápas Burnley - LFC (hraje se ve středu 5.12.2018 v 20:45 ) zasílejte nejpozději do úterní(4.12.) půlnoci!
Mail, který jste uvedli při registraci. Slouží ke kontrole soutěžícího


Ako tipujeme:

V ďalších takýchto článkoch bude v spodnej časti aj priebežné poradie účastníkov tipovačky. O čo sa hrá i ďalšie info sú pokope v tematickom článku.Kto zaslal tip:

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply