Tipovačka: Tipujte ako sa Liverpool popasuje s Arsenalom

Newcastle United na Anfielde nevyhral a Liverpool je stále bez prehry. Tentokrát čaká Anfield ťažká skúška v podobe Gunners, ktorí sa nesmú podceniť. Ako budete tipovať?

Vzhľadom na to, že sú sviatky tak sme ešte nestihli spracovať posledné tipy. Všetko však máme uložené a v blízkej dobe to spracujeme. Rozhodne však tipujte ďalej! Ako sa Reds popasujú s Arsenalom? Sám som zvedavý ako to chalanom pôjde ďalej.

Pokiaľ budete mať pocit, že vám tip neprešiel, pošlite tip mailom na tipovackalfcway@gmail.com.

Hrajte s lfcway.com o zaujímavé ceny. Je tu Tipovačka 18/19

 

⇒ LIVERPOOL FC– ARSENAL FC

Pamätám si na august 2017. Liverpool vyhral nad Arsenalom 4-0 a vôbec som netušil, že okrem výhry si z Arsenalu zoberú veľmi dobrého záložníka (Oxlade-Chamberlain). Dnes tu máme trochu iný Liverpool a takisto iný Arsenal. Čo myslíte? Ako dopadne zápas? Nezabudnite poslať tipy!

Stačí len vyplniť nick, ktorý máš na lfcway.com a tip na výsledok. Pozor ale, tipujeme celkové skóre (nestačí napísať tip 1 – X – 2) a to kľúčom, napr. 2:1, kedy je to tip na výhru domácich. Ak dáš napr. 1:3, ale myslíš na výhru domácich, máš smolu. Proste, prvé číslo vo výsledku patrí domácim a druhé hosťom. Bodka.

Tiež si rozmysli ako skoro natipuješ, pretože opakované tipy už neberieme. To platí aj o sústredenosti pri vypĺňaní formulára.

Nový formulár pre tipovanie sa nachádza pod týmto ►►► odkazom ◄◄◄ 

Čo sa týka pravidiel, nič sa nezmenilo.

!!!Tip zasielaj najneskôr deň pred zápasom. Berieme ich do polnoci. V deň duelu sa už nezarátavajú!!!

 Ako tipujeme:

V ďalších takýchto článkoch bude v spodnej časti aj priebežné poradie účastníkov tipovačky. O čo sa hrá i ďalšie info sú pokope v tematickom článku.Kto zaslal tip:

2 Comments

 1. pedro8

  2. januára 2019 at 8:50

  nová kolo tipovačky? nezabudlo sa? dnes do polnoci by sme mali natipovať a zatiaľ som nič nepostrehol… ono by sa to mohlo dávať už skôr, nie na poslednú chvíľu, lebo všetci nesedia nonstop za počítačom a potom sa môže stať, že zmeškajú tipovačku nie z vlastného zavinenia…

  • robroy

   2. januára 2019 at 9:41

   Mne sa zdá, že ani posledne nebola vyvesená na hlavnéj časti alebo mi to ušlo pozornosti. Mohla by byt „vykvačená“ hoci aj 2 dni

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply