Torresa do LFC nie, trest pre Suáreza je výmysel

Pohľad na veci okolo LFC. Alebo najdiskutovanejšie témy ostatných dní – teda návrat Torresa, trest pre Suáreza či jednoduchá otázka – Dostaneme sa do Ligy majstrov?


Návrat Torresa?

Môj názor na túto tému, ktorú nadhodil novinár z Daily Mirror, je jasný. Aj keby boli zaznievajúce šumy pravdivé, som zásadne proti návratu tohto hráča na Anfield a to z niekoľkých dôvodov.

Torres je už cca 2 roky úplne z formy a momentálne nemá tímu čo ponúknuť. LFC je hrdý klub zakladajúci si na určitých morálnych pravidlách, ktoré Španiel svojimi vyhláseniami zadupal do zeme. Cena 20 milionov libier za hráča, ktorý nie je ani len tieňom toho, čo si pamätáme, je mimo reality.

Viem,že na papieri znie útok Suárez – Torres lákavo, ale je to len papier, futbal sa hrá na trávniku a osobne doprajem El Ninovi užiť si ten najvyšší level.

Trest pre Suáreza?

Táto nekonečná sága,určite nielen mne poriadne pije krv. Je jasné, že FA nemá žiadne dôkazy o tom, že je rasista ako si myslí Evra, lebo, ak by ich mala, Luis dostane pálku, z ktorej by nás bolela hlava a teraz riadiaci orgán anglického futbalu len špekuluje, ako z tejto trápnej kauzy vyklučkovať, aby Evra a Man Utd vyšli z tejto paródie na pravdu z čo najmenšími stratami. Zranenie Lucasa

Tento Brazílčan víriaci vášne ako máloktorý hráč, má obrovskú dávku smoly. Jeho zranenie prišlo v najnevhodnejšej chvíli, v čase, keď odohral s prehľadom svoje najlepšie zápasy v červenom drese, v čase, keď začal presviedčať aj neprajníkov o svojej kvalite.

LFC však musí nájsť zaňho náhradu a som presvedčený, že ju aj k všeobecnej spokojnosti nájde.

Dosiahneme na Ligu majstrov?

Bude to boj na ostrie noža až do posledných kôl. PL je najvyrovnanejšia za posledné roky a tak o CHL je realne v hre 6 tímov a budeme to mať zložité, ale nie nemožné.

Na našej hre je vidieť rukopis Kennyho, dobre sa na to pozerá, len to x krát omielané premieňanie šancí….

Ako našu miernu výhodu vidím,že všetkých troch priamych konkurentov hostíme doma, čo by mohlo byť v konečnom účtovaní veľmi dôležité. To však za predpokladu, že zminimalizujeme straty s mužstvami, ktoré majú iné ambície ako má náš tím.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply