Transfer deadline day (leto 2018): Ings prestúpil do Sotonu

Posledný deň letného prestupové okna 2018 – nákupná časť, ktoré je špecifické tým, že sa v Anglicku skôr začalo a skôr sa aj končí – už 9.8. o 18.00 SEČ.

Ešte si treba zapamätať, že v rámci Európy (i mimoeurópskych krajín – záleží na špecifikách) transfer window pokračuje klasicky do 31.8. 2018. Pre Anglicko to ale znamená len jedno –  že do tohto termínu môžu tímy z Premier League hráčov predávať, KUPOVAŤ UŽ NIE. Do 31.8. takisto môžu hráčov poslať v rámci England Football League (Championship, League One, League Two) na hosťovanie.

Prišli

(6) Naby KEÏTA (Lipsko, £52.75m), FABINHO (Monaco, £43.5m), Bobby DUNCAN (Manchester City, £200.000, Akadémia), Isaac CHRISTIE-DAVIES (Chelsea, zadarmo, Akadémia), Xherdan SHAQIRI (Stoke City,£13.7m), ALISSON Ramses Becker (AS Rím, £66.8m)

Odišli

(16) Yan DHANDA (junior, Swansea, zadarmo), Ovie EJARIA (junior, Rangers FC, hosťovanie), EMRE CAN (A-tím, Juventus FC, zadarmo), Jon FLANAGAN (A-tím, Rangers FC, zadarmo), Ádám BOGDÁN (A-tím, Hibernian, hosťovanie), Harry WILSON (junior, Derby County, hosťovanie), Danny WARD (A-tím, Leicester City, £12.5m), Ryan KENT (junior, Rangers FC, hosťovanie) Taiwo AWONIYI (junior, KAA Gent, hosťovanie) ALLAN Rodrigues de Souza (junior, Eintracht Franfurkt, hosťovanie), Ben WOODBURN (junior, Sheffield Utd, hosťovanie), Herbie KANE (junior, Doncaster, polsezónne hosťovanie), Danny INGS (A-tím, Southampton, hosťovanie + v lete 2019 prestup), Ragnar KLAVAN (A-tím, Cagliari, prestup), Marko GRUJIĆ (Hertha BSC, hostovanie), Connor RANDALL (Rochdale, hosťovanie), Loris KARIUS (A-tím, Beşiktaş JK, 2-ročné hosťovanie)

čas do refreshu:

Info stream:

OUT Marko Grujic podpísal s LFC nový kontrakt a zároveň odchádza na sezónne hosťovanie do berlínskej Herthy.

Zobraziť obrázok na Twitteri

OUT Danny Ings už nie je hráčom The Reds. So Southamptonom sa dohodol na sezónnom hosťovaní, aby sa prestup stal takto o rok trvalým.

Image result for danny ings preseason

Bolo by veľkým prekvapením, keby rady The Reds ešte niekto doplnil. Klopp po príchode Alissona povedal, že už nakupovať nehodlá a to aj bude podľa všetkého verzia, ktorá je najreálnejšia.

Očakáva sa, že rady The Reds opustí Ojo, ktorý by mal zamieriť na hosťovanie do jedného z druholigových tímov.

Liverpool sa neponáhľa s vybavením odchodov pre Markovića či Chirivellu. Ako už bolo spomenuté vyššie, má čas do 31.8.

Prestupové leto 2018: Klavan odchází do Itálie

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply