Ve kterých zápasech Suarez nenastoupí?

Luis Suarez vyfasoval od FA osmi zápasový trest za údajnou rasistickou urážku Partice Evry. Ve kterých zápasech ho bude LFC postrádat?


Po včerejším přijetí trestu pro Luise Suareze na 8 zápasů se pokusím vysvětlit, jaké mohou nastat situace, tedy kdy nejdříve uvidíme Luise v soutěžním zápase.

Trest se stahuje na všechny soutěže, tedy na Premier League, FA Cup i Carling Cup.

Vše se bude odvíjet od 3. kola FA Cupu proti Oldhamu. Tento duel je v návratu Suareze klíčový.

Ještě doplním, že trest začal běžet včerejším zápasem na půdě Manchesteru City.

Podle přiloženého rozpisu by měl trest vypršet zápasem s Tottenhamem. Ale nemusí to tak být právě kvůli duelu s Oldhamem.


1.) Očekávám hladký průběh a postup do 4. kola FA Cupu. Tím pádem by Reds čekal zápas dalšího kola FA Cupu, který se hraje o víkendu 28.-29.1. To by znamenalo, že 4. kolo by bylo sedmým zápasem, duel s Wolvesem by byl poslední v trestu a se Spurs by byl Suarez k dispozici.


2.) Druhá situace může být remíza s Oldhamem, tím pádem by bylo třeba sehrát odvetu, která musí být na programu ještě před 4. kolem. Vhodný termín je 17. nebo 18.1., ale zde jsem bohužel nenašel přesnou informaci od FA. V tento den totiž hraje Oldham Johnstone´s Paint Trophy proti Chesterfieldu.

Ale očekávám, že jeho zápas by byl přeložen a sehrála by se odveta. Tím pádem je situace jasná – odvetný duel by byl dalším počítáným do trestu, a pokud by Reds postoupili, Luis by byl k dispozici hned na půdě Wolvesu. Pokud by vypadli, hrál by až proti Spurs.


3.) Poslední možností je prohra s Oldhamem na domácí půdě. V tom případě by se nehrálo žádné 4. kolo a Luis by mohl hrát až na půdě Manchesteru United.

zdroj: liverpoolfc.tv

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply