We like: Válím v ekonomice a tenise, ve fotbale raději fandím v kotli

Třetím pánem na holení se stal 21-letý student ekonomie a managmentu v Brně Živel. Jakému korupcí proslulému klubu od mala fandí? Kde mu vyhovuje nová posila LFC Super Mario? To a mnohem více se dozvíte v dalším díle We like.


Zdarec, na úvod se prosím představ našim čtenářů, tak jak to udělali kwop i švandík před tebou .

Ahoj, jmenuji se Petr, ale většina známých i kamarádů mi říká přezdívkou, kterou mám i tady na webu – Živel. Je mi 21 a studuji v Brně ekonomiku a managment.

Proč si říkáš živel?

Já si neříkám Živel, to pozor! Mě tak začali říkat kamarádi na hokeji pro můj herní styl (to mi mohlo být tak 9) no a nějak se to uchytilo a rozšířilo. Kamarád to pak později naučil i půl kotle na Slovácku a ti mi to přiklepli už asi nadobro. 🙂

To tě to bavilo chodit do kotle korupčníkům?

Upřímně a mezi námi – v té době mazali všichni! To že FCS tam mělo borce, který neměl kontakty a tak to odesral hlavně on, to je věc druhá. Ale podívej se na takový Starkastán (Příbram), ta maže doteď a je v pohodě. Holt Jarda jede .

Tak Příbram je kapitola sama o sobě, co si budeme povídat.  Hrál jsi, nebo hraješ někde fotbal?

Samozřejmě, občas si zajdu ven začutat a chvilku jsem i u nás ve Strážnici hrál, ale dělal jsem do toho i tenis a florbal a zejména tenis mě v té době bavil o něco víc plus tam bylo pár dalších věcí. Takže jsem se rozhodl válet v tenise .

Válet tak až jsi nedoválel a raději se věnuješ psaní, Liverpool, láska od malička nebo ses ke klubu propracoval klasicky přes české legionáře?

Neřekl bych, že nedoválel, ale nevadí broučku. Mě fotbal vždycky bavil a k Liverpoolu i s Realem jsem trošku přičuchnul přes Playstation a FIFU 2002. Nevím proč, ale já se s nenávistí k United asi narodil.  No a potom samozřejmě finále LM. Ale hlavní rozbuška co byla ani nevím. Prostě mi ten klub s Aggerem, Torresem, Meirelesem a samozřejmě SG přišel sympatický až jsem začal hltat vše z jeho okolí a nakonec začal i s LFCWAY .

Jak ses o našem webu dozvěděl?

Huhuuuu, záludná otázka. Přes Facebook….., muselo to být přes Facebook! Tuším, že Annie jak ještě pro LFCWAY psávala, tak mi to posílala a já pak i sám od sebe jednou za čas na ten web zašel a nějak se mi líbil (ale je pravda, že jsem nikdy články nějakého Xabi18 – neznáš jej?, nečetl :D)

Pfff, ani nevíš jak si zahráváš mladej! Ono ani ode mne zpočátku nic číst nešlo, dělal jsem jen videa, která bych chtěl zase rozjet, pokud ovšem mocipáni co je po čase začali mazat dají pokoj. Ale ty bys měl zvýšit svou aktivitu, odpočíváš už nějak dlouho ne?

Ono je to pro mě taky trošku typické, ne nadarmo mám tak rád Garfielda.  🙂 Ne, teď vážně. Víš, že jsem byl celý prázdniny bez note, to se blbě pracuje. Samozřejmě jsem měl nápady na to co bychom mohli udělat – no nedalo se. Pokud sis nevšiml, tak jsem obnovil Weekly blog a jakmile mi začne škola, tak během přednášek budou i překlady.

Výmluvy, výmluvy … začni hned abychom nespali všichni v jeden čas tak jako při repre pauze… Kterého odchodu a příchodu lituješ nejvíce za dobu tvého sledování LFC?

Sorry, možná ti na odchod neodpovím úplně pravdivě, možná mě někdo mrzel víc, ale aktuálně nejde nezmínit Daggera a myslím, že to ani komentář nepotřebuje.

Příchodu, že bych nějak litoval to se říct asi ani moc nedá – možná pro mě Kolo Touré, ale ten kluk na mě působí jak rudá na býka. No a vždycky se rádi s dalšími fotbalovými experty zasmějeme nad Koncheskym.

No a co ty opačné? Torres nebo Suárez?

Co myslíš jako čí odchod mě mrzel víc?

Ne, kdo pro tebe byl lepší, koho jsi měl radši…

Fernando měl něco do sebe a byl mi vždy o něco bližší, dokonce ani po přestupu do Chelsea jsem na něj nezanevřel. Udělal toho pro LFC hodně. Fotbalově je podle mého naopak lepší Luis – dokonce má i lepší statistiky, takže to tak být musí .

Co přestupová politika? Raději mladí a nadějní nebo superstar?

Něco mezi. Nelíbí se mi styl jakým kupovalo City, nelíbí se mi co dělá Real (James). Pokud bych měl hodnotit letošní léto, tak spokojenost, ale opět jsme byli zbytečně konzervativní. Já si prostě myslím, že občas je potřeba se rozšoupnout a připlatit. Netvrdím, že jsme měli skočit po Di Mariovi, ikdyž by se mi líbil. Ale třeba Sanchéz mě mrzí doteď, tam mělo jít vedení přes mrtvoly a přeplatit Arsenal.

Co Super Mario? Vyhovuje ti?

Ve FIFA maximálně, pro můj herní styl lepší než Luis. Však taky soupeři dostávají kapky. Ale v reálu ti jej nezhodnotím, na to je moc brzo – můžu hodnotit (opět) jen výkon proti slepicím a ten se mi líbil, moc líbil.

Brzo…však on nehraje fotbal od minulého týdne…

To je pravda, začal před 14ti dny alespoň v Liverpoolu. Já Serie A nesleduju a na MS mě zrovna nenadchl, takže na to ti taky nemám co říct

resp. nemám co hodnotit. Sorry

Jo pozor! Tohle jde do osobní roviny 😀Jak myslíš no!  Chápu že ti sotva vychladla občanka, ale přesto. Kdybys měl říct tři hráče kteří ti nejvíce utkvěli v paměti z dávné minulosti mimo známá jména jako jsou Dalglish, Paisley, Barnes a další. Našel bys nějaká?

Ale kdepak….  Jen tě zkouším..

Jo takhle a víš, že google je mocný čaroděj ?

Hele strejdu googla nepoužívej .. pěkně hlavičku vysokoškolskou .

Abys neřekl, že podvádím, budu za cucáka a vypíšu 3 novodobé hráče. Michael Owen – i když šel do United, tak si podle mě zaslouží být jmenován, potom další snajpr Robbier Fowler, kterého letos překonal El Pistoléro. A na třetí místo dám Carru, protože by se na něj nemělo zapomínat.

Tak mě šlo o ty starší hráče. Ale dejme tomu …

Tak oproti nám dvěma starší jsou, tak nevím co řešíš 🙂

No ty si vždycky najdeš nějakou výmmluvu…Prostě to svoje. Kdy se chystáš navštívit náš svatostánek?

Do kostela chodívám v neděli. Ale ne, vím co myslíš. Na Anfield bych se chtěl dostat buď letos po Vánocích, nebo příští rok o prázdninách. Reálněji to vidím na variantu 2.

Vánoční Liverpool je velice hezký to doporučuju. Co by jsi změnil na našem webu?

Rád bych viděl karty redaktorů, ale nechme se překvapit co se do budoucna vymyslí 🙂

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply