Web je součástí života, peníze bohužel ne

Vážení čtenáři webu lfcway.com a ostatních, kteří se spojí s touto myšlenkou. Jako každý rok, tak i tento zveřejňujeme článekJe tu článek, který tak ani nesouvisí s děnním v našem klubu, ale spíše s děním v našem redaktorském týmu ohledně LFCway.

Před několika měsící jsem se osobně mohl přidat ke skvělému redaktorskému týmu našeho webu a snažíme se vám čtenářům přinést veškeré zápasové, každodenní a další info ohledně našeho klubu. To, zdali to děláme dobře nebo ne, můžete rozhodnout pouze vy, ale věřte nám, že děláme maximum co nám čas dovolí.

Jak jsem již zmínil v předešlé větě, maximum co pro web děláme, je bohužel závislé na našem volném čase a finančních možnostech, které nám zbydou na provoz webu. V dnešní době by si člověk pomyslel, že internet je otázka pár korun, ale realita je jiná. A provozování webu není vůbec levná a jednoduchá záležitost.

http://www.lfcway.com/wp-content/uploads/2017/10/johnhenryricher.jpg

Proto se obracíme o finanční pomoc na vás, čtenáře pro které tento web s chutí a láskou děláme. Pokud byste měli zájem klidně o finanční pomoc na chod webu a zabezpečení, budeme jedině rádi. Přesto pochopíme, když příspěvěk nedostaneme. Protože pro nás je ta nejhlavnější podpora komentáře a zpětná vazba, kterou dostáváme.

 

Abyste, ale dostali i vy něco na oplátku, máme pro vás i my něco na oplátku. Typy příspěvku budeme dělit na 3 části. 20e (500kč) – 12e (300kč) – 5e (125kč) v rámci prvních dvou zmíněných částek vám pošleme v případě:

  • 20e (500kč) – originální support LFCWAY certifikát do Emailu s možností výtisku.
  • 12e (300kč) – originální support LFCWAY certifikát do Emailu s možností výtisku.
  • 5e (125kč) – budeme vám vděční a pošleme do emailu poděkování.

 

Různé příspěvky můžete posílat buď na:

 

SK účetSK3709000000000222304907 (IBAN)

CZ účet – 51 – 9004170227/0100

Pay-Pal – lfcway@gmail.com

Do popisu pro příjmece prosím vždy napište svůj email, abychom se s vámi mohli spojit.

Na závěr chceme však poděkovat za věrnost, kterou webu dávate a dokážete diskutovat a podávat zpětné vazby!.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply