Zmena je život resp. ako sa prejavil zub času na hráčoch LFC?

Prospel našim hráčom prestup do Liverpoolu F.C., čo sa týka výzorovej stránky? 

Pri reprezentačnej prestávke, som si pre vás pripravil fotky siedmych hráčov Liverpoolu F.C. Niektoré zmeny vás prekvapia a niektoré možno nie, tak poďme na to.

Virgil Van Dijk (2011-2018)

FC Groningen - Liverpool FC

FC Groningen – Liverpool FC

Jordan Henderson (2009-2018)

Coventry City FC-Liverpool FC

Coventry City FC – Liverpool FC

Joël Matip (2010-2018)

FC Schalke 04 - Liverpool FC

FC Schalke 04 – Liverpool FC

Loris Karius (2010-2018)

Manchester City FC - Liverpool FC

Manchester City FC – Liverpool FC

Roberto Firmino (2010-2018)

TSG 1899 Hoffenheim - Liverpool FC

TSG 1899 Hoffenheim – Liverpool FC

Adam Lallana (2007-2018)

A.F.C. Bournemouth - Liverpool FC

A.F.C. Bournemouth – Liverpool FC

Mohamed Salah (2010-2018)

El Mokawloon SC - Liverpool FC

El Mokawloon SC – Liverpool FC

Tak to je záver sedmičky vyvolených. Niektoré fotky sú menej kvalitné, no lepšie sa nepodarilo nájsť. Za to sa ospravedlňujem. Komu najviac pomohol zub času a komu v podstate nie?

20 Comments

 1. MengiCZE

  20. marca 2018 at 10:29

  Ten Firmino 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 2. keeno

  20. marca 2018 at 19:15

  na aku adresu emailovu mam poslat preklad, respektive som poslal dnes okolo obeda na info@lfcway.com , ale vratilo sa to

  • Zivel

   20. marca 2018 at 19:34

   Ahoj, zkus lfcway@gmail.com a nebo můžeš mně na soukr. jsem ti ted z něj psal.

   • keeno

    20. marca 2018 at 20:13

    ok , posielam

   • keeno

    20. marca 2018 at 23:28

    odoslal som pred dvomi hodinami doslo?

   • keeno

    20. marca 2018 at 23:31

    asi nedoslo

    nieco mame s mejlom, nevadi budem to posielat cez komentare

    GINIHO 5 plus 5

    Sezóna sa prehupla do jej poslednej časti, mne v šuplíkoch spí pár kusov oficiálneho mesačníka Liverpool FC z predsezónnym dátumom aj zo začiatku sezóny, tak mi prišlo zaujímavé v tejto fáze si pripomenúť slová niektorých hráčov o ich predsavzatiach, predstave a pocitoch v čase, keď to bolo všetko ešte vo hviezdach. ( Niektoré sú aj staršieho dátumu, ale prečo si nepripomenúť a porovnať)
    Ako nadpis prezrádza redaktori magazínu urobili 5 o stredopoliarovi Liverpool FC s číslom 5 Georginiovi Wijnaldumovi

    1 Prišiel sem vyhrávať poháre
    Všetko je možné, pozrite sa na Leicester City v ich víťaznej sezóne, sústredili sa na každého nasledujúceho súpera a išli zápas od zápasu, o to isté sa musíme pokúsiť my. Liverpool je klub z bohatou históriov ale ty chceš tvoriť novú históriu a byť jej súčasťou. To je to, čo chcem ja. Prišiel som sem vyhrávať, a urobím všetko preto, aby sa to stalo.
    2 Stále iba 25 ročný futbalista ( dnes 27) , na jeho vek s bohatými skúsenosťami, už ako šestnásťročný ( 16r148dní) v roku 2007 debutoval v drese prvého tímu Feyenoordu , tesne po sedemnástich narodeninách vsietil jeho prvý gól. V roku 2015 vyhral titul s PSV Eindhoven a bol vyhlásený Futbalistom roku v Holandsku, počítadlo reprezentačných štartov mu v tom čase ukazovalo číslo 200, toto všetko stihol do jeho 24 rokov.
    3 Jurgen Klopp ho nazval – a real footballer – skutočným ozajstným pravým futbalistom so špeciálnov futbalovov šikovnosťov a schopnosťov adaptovať sa na rozdielne úlohy cez rôzne posty v strede ihriska. Mám vždy pred očami aké fantastické výkony predvádzal v PSV a ako veľmi mladý chlapec v Sparte a Feyernorde.
    On je fakticky vskutku všestranný futbalista, my nemáme v kádri 35 hráčov, ani nemôžeme mať, takže s ním by to malo fungovať, pre neho je to ozaj jednoduché prispôsobovať sa a rýchlo adaptovať zo stredu na kraj , alebo krídlo, jemu to nerobí žiadny problém.
    4 Bývalý boss Liverpoolu, ktorý veľmi ľutuje jeho stratu v Newcastle United súhlasí s Kloppom, samozrejme , že ľutujem, je až príliš dobrý , aby nechýbal, Wijnaldum môže hrať všade a navyše aj rovnako veľmi dobre, za útočníkmi, vpravo, vľavo, alebo aj hlboko v strede poľa, fakt kompletný univerzál.
    5 V poslednej sezóne za Magpies z jeho jedenástich gólov sedem usmernil do siete pravačkou (jeden z penalty) a štyri hlavou. A zároveň pri piatich asistoval. Gini opísal svoju poslednú sezónu v Newcastle ako nie veľmi vydarenú, ale v každom smere pre neho osobne poučnú , ktorá ho urobila lepším a silnejším futbalistom.
    ( Wijnaldum sa narodil 11 ho novembra 1990)

   • keeno

    21. marca 2018 at 0:11

    zivel dostal si email ? s tym mojim prispevkom v komentari ?

 3. keeno

  21. marca 2018 at 9:19

  mám rozpracovaný ďalší preklad , na akú adresu mám poslať, keď dokončím?

  prvá časť prekladu, respektive odstavec

  KEVIN KEEGAN – Mighty Mouse

  V jeho šiestich sezónach, počas ktorých obliekal dres klubu a reprezentoval FC Liverpool, ukázal predviedol , čo dovtedy žiadny anglický hráč pred ním.
  Nielen, že zvládol nastrieľať sto gólov, poblázniť fanúšikov, vyhrávať tituly v jeho prvých šiestich sezónach , stal sa takmer ikonov klubu, keby nešokoval všetkých, zvlášť Kop, rozhodnutím opustiť ostrovy , podpísaním zmluvy s Hamburger SV. Samozrejme , že v tom čase nebol ojedinelou hviezdov, narýchlo vymenujme mená ako Raisbeck, Scott, Liddell, Hunt a St John, ktorí, každý z nich bol obdivovaný a milovaný zároveň, avšak Keegan bol v tom čase nielen vynikajúci futbalista, ale aj superstar mimo trávnika.

  Kevin Keegan;
  Licerpool FC talisman and sometime fashionista –the Redś first rock-star footballer.

 4. kloppinho

  21. marca 2018 at 22:26

  Keeno kedy to už bude vonku?

  • keeno

   22. marca 2018 at 19:39

   Nikto na moje emaily nereagoval, že sú prijaté, takže nie je záujem o moje preklady, tak mi to sedliackym rozumom vychádza

   Ak som nežiaduci, kľudne a pokojne bez obáv mi to napíšte do emailu vyššie uvedeného, mne nevadí, ak ľudia hovoria pravdu do mojich oči at all, aspoň ste mohli napísať, či ste emaily dostali
   Nehnevám sa

  • MengiCZE

   22. marca 2018 at 21:27

   Odeslala se ti žádost o přístup Keeno 🙂

   • keeno

    22. marca 2018 at 21:53

    Ok, ďakujem, budem rád prispievať, veľmi rád, kwopor ospravedlňujem sa, nie všetci ľudia majú to šťastie byť vybalansovani, ale už budem len rozumný a dobrý, prepáč

    • kwop

     23. marca 2018 at 7:21

     kašli na to, keeno.. Popravde, neviem úplne presne, ako sa pri tebe zachovať.. Na druhej strane, mne sa ospravedlňovať nemusíš, nie je za čo, v minulosti si sa správal ako, no ako to slušne povedať – nahnevane, teraz si iný.. Ale ono to tam stále je.. To vieš, opakovaná skúsenosť..

     Maily sme nedostali, teda na lfcway@gmail.com ani info@lfcway.com nič neprišlo.. Druhá vec je, že netuším, na čo nám je 2 roky starý rozhovor.. Články bud majú aktualizačný rámec, alebo nie .. Ten rozhovor s Wijnaldumom ho má, tým pádom je nepoužiteľný..
     Každopádne sa rozhodni sám, či chceš ešte niečo prekladať, to, či to uverejníme bude na dohode redakcie.. Samozrejme, do komentárov môžeš písať čokoľvek.. Tak snáď to chápeš presne, ako to myslím..ak nie, moja smola..

     • keeno

      23. marca 2018 at 9:20

      citacia Druhá vec je, že netuším, na čo nám je 2 roky starý rozhovor..

      preco ma zmysel podla mna som napisal v uvode prekladu, citujem seba

      Sezóna sa prehupla do jej poslednej časti, mne v šuplíkoch spí pár kusov oficiálneho mesačníka Liverpool FC z predsezónnym dátumom aj zo začiatku sezóny, tak mi prišlo zaujímavé v tejto fáze si pripomenúť slová niektorých hráčov o ich predsavzatiach, predstave a pocitoch v čase, keď to bolo všetko ešte vo hviezdach.

      myslim, ze to vacsina ludi necitala, plus porovnanie predsavzati, planov s realitou dnesnou vyznieva nielen zaujimavo, ale aj aktualne

     • keeno

      23. marca 2018 at 9:21

      a samozrejme, ze uverejnite, ak sa paci

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply